Dvosoban stan na prodaju, Gagarinova, 134.000€, 55m²

134.000 €
2.436 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1597
- Javni parking van zone
- 2 lifta
Opis oglasa
Na prodaju dvosoban stan od 55m2 u Gagarinovoj ulici. Blizina Železnicke stanice, Bulevara Oslobođenja, Betanije, Sajmišta...
Stan se nalazi na drugom spratu u odrzavanoj zgradi sa dva lifta.
Sastoji se od dve sobe, garderobera, kuhinje i trpezarije, terase, hodnika i kupatila.
Uknjižen, 1/1, bez tereta i zabeležbi.
Cena 134 000 EUR.
Postoji mogućnost zamene za manji stan od oko 35m2 u istom kraju ili u njegovoj blizini uz doplatu.
Provizija agencije uključena u cenu.
Konakt
☎️ 064... (prikaži broj telefona)
Sms, Viber, Whats App, Telegram
Nada Babić, San nekretnine
Reg. Posrednika 1597
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Železnički park6 min
- Futoški park20 min
- Dunavski park28 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić4 min
- Katolička plebanija5 min
- Spomenik Svetozaru Miletiću6 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Kosta Trifković)11 min
- Srednja škola (Tehnička škola Mileva Marić Ajnštajn)2 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Sunce)2 min
- Fakultet (Visoka poslovna škola strukovnih studija Novi Sad)4 min

- Bolnica (Oftalmološka bolnica Eliksir)8 min
- Klinika (Poliklinika Dr Brana Kovačević)14 min
- Teretana (Teretana House of Pain)5 min