Dvosoban stan na prodaju, Kosančić Ivana, 182.000€, 52m²

182.000 €
3.500 € / m2
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1039
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stan na prodaju, Bulevar oslobodjenja, Novi Sad
Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju koji se nalazi na 5 minuta hoda od Futoske pijace i nekoliko minuta hoda od Novosadskog sajma.
Stan je dvosobne strukure, sa izuzetno komfornom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom i ima svoj izlaz na terasu (na terasi postoji ostava), spavaca soba je komotna i takodje poseduje izlaz na terasu, hodnika i kupatila.
Nije potrebno nikakvo ulaganje u stan. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Dvorisno orijentisan-omogucava potpuni mir.
Zgrada je 2012-godiste i veoma je kvalitetna i odrzavana. Stanu pripada podrumska ostava.
Ova lokacija je veoma atraktivna. U neposrednoj blizini su svi sadrzaji koji su potrebni za vodjenje modernog zivota.
Odlicno kako za zivot jedne porodice tako i za kao investicija za mesecno ili dnevno izdavanje.
Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +38... (prikaži broj telefona)
Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade.
Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti.
Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad.
Vaš siguran partner u svetu nekretnina
Reg.posrednika br.1039