Dvoiposoban stan na prodaju, Bulevar Oslobođenja, 167.000€, 47m²

167.000 €
3.553 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Namešteno - TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač, šporet, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1708
Opis oglasa
Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan od 47m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje u mirnoj ulici na Bulevaru oslobođenja. Stan je dvostrano orijentisan i okrenut ka dvorištu, što pruža dodatni mir i privatnost.
Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase sa ostavom. Zgrada je održavana, poseduje lift, a stan ima i pripadajući podrumski prostor. Prodaje se sa nameštajem i tehnikom, u viđenom stanju.
Lokacija je jedna od najvećih prednosti ove nekretnine, jer se u neposrednoj blizini nalaze centar grada, Promenada, Spens, Sajam, železnička stanica i svi sadržaji potrebni za svakodnevni život.
Cena: 167000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%)
Za više informacija pozvati: 063... (prikaži broj telefona)
*** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708***
www. http://familynekretnine.rs
Radnička 2a, Novi Sad