Jednoiposoban stan na prodaju, Bulevar Evrope, 139.900€, 50m²

139.900 €
2.798 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1767
- 1 lift
- Kanalizacija
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Ova 1/1 uknjižena nekretnina nalazi se na lokaciji odličnoj kako za život tako i za iznajmljivanje, na Bulevaru Evrope.
Strukturu stana čine predsoblje iz kog se ulazi u sve prostorije, kupatilo, toalet, spavaća soba i dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu.
Nekretnina je u vrlo dobrom stanju i odmah je useljiva po isplati.
Nameštaj i tehnika su uračunati u cenu, kao i agencijska provizija.
Stan je uknjižen bez tereta tako da je moguća kupovina putem stambenog kredita.
Za više informacija slobodno pozovite 063... (prikaži broj telefona) Kula nekretnine.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica10 min
- Železnički park25 min
- Futoški park30 min

Obeležja kulture u blizini
- Jodna Banja13 min
- Dvorac Eđšeg16 min
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić16 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Prva vojvođanska brigada)8 min
- Srednja škola (Sportska gimnazija E-Gimnazija)7 min
- Vrtić (Dečiji vrtić i centar Žil Vern)4 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)9 min