Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednoiposoban stan na prodaju, Zaplanjska, 135.000€, 36m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Voždovac opština
  5. Braće Jerković
  6. Jednoiposoban stan

Jednoiposoban stan na prodaju, Zaplanjska, 135.000€, 36m²

Beograd, Voždovac opština, Braće Jerković
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-9463Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 547 €

135.000 €

3.750 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 2.733 €
36 m²
1,5 sobe
3/4 sprata
O stanu
  • Grejanje na kaljevu peć
  • Prostorije: kupatilo
  • Opremljenost: Prazno - klima
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1288
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • Zgrada poseduje: podrum
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

U ponudi kompletno renoviran 1,5 stan na veoma traženoj lokaciji u Zaplanjskoj ulici, naselje Braće Jerković.

Stan ima 36m² i odličan funkcionalan raspored, idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje.

Nekretnina je kompletno renovirana i spremna za useljenje, a uz stan dolazi i pripadajući podrum.

Nalazi se u blizini škola, vrtića, marketa, pijace i svih sadržaja neophodnih za komforan život. Odlično je povezan sa svim delovima grada gradskim prevozom, a u neposrednoj je blizini i auto-puta.

Odlična prilika za stanovanje ili investiciju.

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Jove Ilića
    28 min
  • Banjička šuma
    31 min
  • Park Šumice
    37 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević
    8 min
  • Kuća Flašar
    10 min
  • Čuburska avlija iznad potoka 1928.
    12 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Đura Daničić)
    12 min
  • Srednja škola (Škola za negu lepote)
    5 min
  • Vrtić (Predškolska ustanova Srećno dete)
    3 min
  • Fakultet (Univerzitet Singidunum)
    6 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Medicinski sistem Beograd MSB)
    5 min
  • Klinika (Poliklinika Nera)
    5 min
  • Teretana (Teretana FitKultura)
    2 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Mini market Sani)
    1 min
  • Restoran (Restoran Sibirska noć)
    6 min
  • Kafana (Kafe Krigla & Šoljica)
    1 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    7 min
  • Autobuska stanica (Dragice Končar 1)
    5 min
  • Tramvajska stanica (Saobraćajni Fakultet)
    23 min
  • Trolejbuska stanica (Svetozara Radojčića)
    12 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    7 min
  • Pošta (Pošta Beograd 64)
    2 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
439,60 mesečno (ukupno 5.275,19)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Europolis nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
5 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednoiposoban stan za prodaju, Braće Jerković, 36 m2, na 3. spratu. Kaljeva peć, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Braće Jerković

3.750 € / m2
Beograd, Voždovac opština, Braće Jerković | 4zida.rs | 4zida.rs
2.388 € / m2
2.733 € / m2
3.078 € / m2

Oglasi ove agencije

Medaković, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
139.000 €
2.138 €/m²

Medaković

Medaković, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 65 m²

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
134.840 €
2.013 €/m²

Majora Zorana Radosavljevića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 67 m²

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
135.000 €
2.015 €/m²

Majora Zorana Radosavljevića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 67 m²

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
130.000 €
2.031 €/m²

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

dvoiposoban stan • 64 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
133.000 €
2.509 €/m²

16. oktobra

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 53 m² • uknjiženo

Agencija

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
140.000 €
1.400 €/m²

Mihajla Pupina

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 100 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Okolne lokacije, Žabari | 4zida.rs
130.000 €
3.171 €/m²

Mirijevski Venac

Mirijevo, Okolne lokacije, Žabari

jednoiposoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Rudo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
134.000 €
4.621 €/m²

Mirka Sandića

Rudo, Zvezdara opština, Beograd

jednosoban stan • 29 m² • uknjiženo

Agencija

Jajinci, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
130.000 €
1.970 €/m²

Jajinci

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

troiposoban stan • 66 m² • uknjiženo

Agencija

Borča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
132.100 €
1.761 €/m²

Bratstva i jedinstva

Borča, Palilula opština, Beograd

trosoban stan • 75 m² • uknjiženo

Agencija

Batajnica, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
140.000 €
667 €/m²

Velike međe nova 14.

Batajnica, Zemun opština, Beograd

2-etažna kuća • 210 m² • uknjiženo

Agencija

Jajinci, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
136.700 €
2.317 €/m²

Jajinci

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 59 m²

Agencija

Železnik, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
139.000 €
2.482 €/m²

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

dvosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Cerak, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
138.000 €
2.421 €/m²

Cerak

Cerak, Čukarica opština, Beograd

dvoiposoban stan • 57 m² • uknjiženo

Agencija

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
138.000 €
2.604 €/m²

Dušanovac

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 53 m²

Agencija

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
135.000 €
2.547 €/m²

Dušanovac

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 53 m²

Agencija

Cvijićeva, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
135.000 €
3.375 €/m²

Draže Pavlovića

Cvijićeva, Palilula opština, Beograd

jednoiposoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
133.000 €
1.727 €/m²

Crveno Barjače

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

dvoiposoban stan • 77 m² • uknjiženo

Agencija

Karlovčić, Okolne lokacije, Pećinci | 4zida.rs
139.000 €

Karlovčić

Karlovčić, Okolne lokacije, Pećinci

građevinsko zemljište • 50.19 a • uknjiženo

Agencija

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
138.000 €
3.000 €/m²

Mirka Milojkovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

dvosoban stan • 46 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda