Jednosoban stan na prodaju, Ljube Nenadovića, 56.000€, 34m²

56.000 €
1.647 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 parking mesto
Opis oglasa
Agencijski ID: 123424, I/II, parking. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: [email protected]
Prikaz stana na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Kula Sibinjanin Janka Gardoš29 min
- Livnica Pantelić29 min
- Ičkova kuća30 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Rade Drainac)8 min
- Srednja škola (Saobraćajno tehnička škola)20 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Pliša)8 min
- Fakultet (Visoka zdravstvena škola strukovnih studija u Beogradu)20 min

- Bolnica (Klinika za neuropsihijatrijske bolesti Dr Laza Lazarević)16 min
- Klinika (Poliklinika O2)26 min
- Teretana (Quattro M Fitness)7 min
- Prodavnica (Shorty Market)13 min
- Restoran (Pizzeria Restaurant S)15 min
- Kafana (Pab Beernica)24 min
- Taksi stajalište (Taxi stanica)27 min
- Autobuska stanica (Pretok)12 min
- Banka (Eurobank Direktna)8 min
- Pošta (Pošta Borča)8 min