Troiposoban stan na prodaju, Blok 8, 161.250€, 75m²

161.250 €
2.150 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1985.
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD - ID OGLASA 1003376
PETROVARADIN, UKNJIŽEN TROIPOSOBAN STAN 75 m2
SA PREKRASNOM BAŠTENSKOM TERASOM
LEVEL
PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja prodaju uknjiženog
troiposobnog stana sa odvojenom kuhinjom u Petrovaradinu. Prizemlje, odvojena
kuhinja sa hladnom ostavom, trpezarija sa dnevnim boravkom, tri spavaće sobe,
kupatilo. PVC spoljašnja stolarija, grejanje centralno gradsko. Moguća
kupovina nekretnine putem stambenog kredita.
Za više informacija ili zakazivanje gledanja ove nekretnine, kontaktirajte nas.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.
Vaš agent za nekretnine: Nenad Dalmacija, licenca broj 2043, mob: 065... (prikaži broj telefona) .
Vaša agencija za nekretnine LEVEL PROPERTY, registar posrednika broj 1949, Novi Sad, Dimitrija Tucovića 1, lokal broj 3, tel: 021... (prikaži broj telefona) .