Garsonjera na prodaju, Dr Ivana Ribara, 85.000€, 20m²

85.000 €
4.250 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Opremljenost: Namešteno - interfon
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1850
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1990.
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
MAXIS GROUP DOO BEOGRAD
Broj u registru posrednika: 1850
🔥 AKCIJA – STAN ZA 85.000 € 🔥
(postoji mogućnost minimalne korekcije cene)
🏢 PRODAJA – KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA (STUDIO)
📍 Novi Beograd –BLOK 72 NASELJE IVANA RIBARA,blizina, TC ENJUB , Novog kineskog TC izlaza na auto put Miloš Veliki
📍 Ulica dr Ivana Ribara
📐 Površina: 20 m²
🏢 Sprat: SUTEREN / 8
💰 Cena: 87.000 €
💼 Agencijska provizija: 2%
🏡 Prodaje se kompletno nameštena – sav nameštaj uključen u cenu
🛋️ Opis stana:
Na prodaju je funkcionalna i praktična garsonjera (studio) smeštena u suterenu uredno održavane zgrade u jednoj od najtraženijih mikrolokacija Novog Beograda – kod Piramide, u ulici dr Ivana Ribara.
Zahvaljujući izuzetnoj lokaciji, neposrednoj blizini javnog prevoza, prodavnica, škole, fakulteta i svih neophodnih sadržaja, stan predstavlja odličnu priliku za život ili sigurnu investiciju za izdavanje.
Izuzetna lokacija – kod Piramide
📞 Kontakt za više informacija i zakazivanje gledanja:
📲 060... (prikaži broj telefona) – Bojan Vranić, agent (licenca br. 5744)