Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.630 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Sremska Mitrovica

156.000 €

1.500 €/m²

104m² | 3 sobe | 3. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Veternik | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

140.490 €

1.596 €/m²

88m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Gružanska | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Gružanska

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

1.538 €/m²

91m² | 4 sobe | 10/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

60.000 €

1.463 €/m²

41m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Dušanova | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Dušanova

Gradske lokacije, Kruševac

80.000 €

1.509 €/m²

53m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Nemanjina

Gradske lokacije, Kruševac

110.000 €

1.507 €/m²

73m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Dušana Maksina | 4zida.rs
Premijum
18

Dušana Maksina

Borča, Palilula opština, Beograd

130.000 €

1.444 €/m²

90m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Naserova | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Naserova

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

48.000 €

1.412 €/m²

34m² | 1.5 soba | 10/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Raj | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Raj

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

85.000 €

1.518 €/m²

56m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

60.000 €

1.429 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9

Radijalac

Gradske lokacije, Subotica

61.499 €

1.500 €/m²

41m² | 1 soba | 8/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

123.500 €

1.525 €/m²

81m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Akademska (Veselina Masleše) | 4zida.rs
Akademska (Veselina Masleše) | 4zida.rs
Akademska (Veselina Masleše) | 4zida.rs
Akademska (Veselina Masleše) | 4zida.rs
Akademska (Veselina Masleše) | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Akademska (Veselina Masleše)

Centar, Zemun opština, Beograd

140.000 €

1.573 €/m²

89m² | 4 sobe | nisko prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
novo u ponudi
18
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

69.900 €

1.520 €/m²

46m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Premijum
18

Oficirska Kolonija 6 Deo

Batajnica, Zemun opština, Beograd

69.000 €

1.468 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 09.05.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

66.200 €

1.576 €/m²

42m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Ledena Stena | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Ledena Stena

Palilula, Gradske lokacije, Niš

94.000 €

1.593 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Aksentija Marodića 38 | 4zida.rs
Aksentija Marodića 38 | 4zida.rs
Aksentija Marodića 38 | 4zida.rs
Aksentija Marodića 38 | 4zida.rs
Aksentija Marodića 38 | 4zida.rs
Premijum
6

Aksentija Marodića 38

Aleksandrovo, Gradske lokacije, Subotica

95.200 €

1.400 €/m²

68m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Aqua Park | 4zida.rs
Premijum
26
Logo agencije

Aqua Park

Gradske lokacije, Jagodina

85.500 €

1.500 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar) | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla (Somborski Bulevar)

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

149.350 €

1.524 €/m²

98m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾