Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

988 oglasa

Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

128.000 €

1.306 €/m²

98m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

145.000 €

1.381 €/m²

105m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Svetozara Markovića 45 | 4zida.rs
Svetozara Markovića 45 | 4zida.rs
Svetozara Markovića 45 | 4zida.rs
Svetozara Markovića 45 | 4zida.rs
Svetozara Markovića 45 | 4zida.rs
Premijum
11

Svetozara Markovića 45

Gradske lokacije, Čačak

175.000 €

1.400 €/m²

125m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Sedmi Jul | 4zida.rs
Sedmi Jul | 4zida.rs
Sedmi Jul | 4zida.rs
Sedmi Jul | 4zida.rs
Sedmi Jul | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Sedmi Jul

Gradske lokacije, Pirot

95.000 €

1.267 €/m²

75m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

89.180 €

1.311 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Gradske lokacije

Loznica

105.300 €

1.350 €/m²

78m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Teslino Naselje

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

62.500 €

1.202 €/m²

52m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 13.05.2026.
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Omladinska | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Omladinska

Centar, Gradske lokacije, Kraljevo

145.000 €

1.394 €/m²

104m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Premijum
26
Logo agencije

Gospodar Jevremova

Centar, Gradske lokacije, Šabac

91.000 €

1.282 €/m²

71m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Vladimira T. Filipovića | 4zida.rs
Premijum
5

Vladimira T. Filipovića

Lagator, Gradske lokacije, Loznica

98.640 €

1.370 €/m²

72m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Investitor • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Krste Miljkovića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Krste Miljkovića

Barič, Obrenovac opština, Beograd

91.000 €

1.319 €/m²

69m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

76.950 €

1.350 €/m²

57m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Adolfa Singera 18 | 4zida.rs
Premijum
11

Adolfa Singera 18

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

54.000 €

1.385 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Radijalac

Gradske lokacije, Subotica

80.000 €

1.290 €/m²

62m² | 2.5 sobe
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Premijum
17

Medijana

Gradske lokacije, Niš

116.000 €

1.365 €/m²

85m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Kralja Milana

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

180.000 €

1.208 €/m²

149m² | 5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Marka Oreškovića 22 | 4zida.rs
Marka Oreškovića 22 | 4zida.rs
Marka Oreškovića 22 | 4zida.rs
Marka Oreškovića 22 | 4zida.rs
Marka Oreškovića 22 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Marka Oreškovića 22

Borča, Palilula opština, Beograd

161.000 €

1.238 €/m²

130m² | 4 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Korzo | 4zida.rs
Korzo | 4zida.rs
Korzo | 4zida.rs
Korzo | 4zida.rs
Korzo | 4zida.rs
Premijum
25
Logo agencije

Korzo

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

100.000 €

1.333 €/m²

75m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 06.05.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

120.000 €

1.277 €/m²

94m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

120.000 €

1.304 €/m²

92m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾