Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Dvoiposoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Dvoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.860 oglasa

Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

167.790 €

3.570 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 18.05.2026.
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Dušana Vukasovića

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

230.000 €

3.594 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 18.05.2026.
▾Reklama▾
Zemunska | 4zida.rs
Zemunska | 4zida.rs
Zemunska | 4zida.rs
Zemunska | 4zida.rs
Zemunska | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Zemunska

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

219.000 €

3.590 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.05.2026.
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bore Vukmirovića

Duvanište, Medijana, Gradske lokacije, Niš

113.000 €

2.132 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 18.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Jovana Ristića | 4zida.rs
Jovana Ristića | 4zida.rs
Jovana Ristića | 4zida.rs
Jovana Ristića | 4zida.rs
Jovana Ristića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Jovana Ristića

Kičevo, Medijana, Gradske lokacije, Niš

169.400 €

2.200 €/m²

77m² | 2.5 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 18.05.2026.
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Bulevar Nemanjića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

111.500 €

1.798 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 18.05.2026.
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Kej Kola srpskih sestara | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Kej Kola srpskih sestara

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

113.500 €

2.270 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 18.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

126.000 €

2.136 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 18.05.2026.
Slobodana Jovanovića | 4zida.rs
Slobodana Jovanovića | 4zida.rs
Slobodana Jovanovića | 4zida.rs
Slobodana Jovanovića | 4zida.rs
Slobodana Jovanovića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Slobodana Jovanovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

175.000 €

2.574 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 18.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

94.570 €

1.930 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 18.05.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

99.000 €

1.650 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 18.05.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

90.180 €

1.455 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.05.2026.
▾Reklama▾
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Teodora Mirijevskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

148.035 €

2.467 €/m²

60m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 18.05.2026.
Kralja Milana Obrenovića | 4zida.rs
Kralja Milana Obrenovića | 4zida.rs
Kralja Milana Obrenovića | 4zida.rs
Kralja Milana Obrenovića | 4zida.rs
Kralja Milana Obrenovića | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Kralja Milana Obrenovića

Tesla, Gradske lokacije, Pančevo

83.000 €

1.566 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 18.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Boleč

Grocka opština, Beograd

80.861 €

1.555 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 18.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

126.000 €

2.172 €/m²

58m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Jurija Gagarina

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

249.900 €

3.204 €/m²

78m² | 2.5 sobe | 13/14 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 18.05.2026.
Karpoševa | 4zida.rs
Karpoševa | 4zida.rs
Karpoševa | 4zida.rs
Karpoševa | 4zida.rs
Karpoševa | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Karpoševa

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

300.000 €

3.797 €/m²

79m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 18.05.2026.
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Moše Pijade

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

109.000 €

1.879 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.05.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

89.180 €

1.311 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 18.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾