Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Đorđa Stanojevića, 249.000€, 55m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Novi Beograd
  5. Blok 65
  6. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Đorđa Stanojevića, 249.000€, 55m²

Beograd, Novi Beograd, Blok 65
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-25676Oglas ažuriran: 15.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.009 €

249.000 €

4.527 € / m2

55 m²
2 sobe
1/9 spratova
O stanu
  • Novo
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 440
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 garažno mesto
O zgradi
  • 1 lift
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Podno i zidno grejanje (bez radijatora) obezbeđeno je pomoću toplotnih pumpi. Stan ima pogled na unutrašnje dvorište i uređeni park, svetao, na sunčanoj strani. Uz stan se prodaje i garažno mesto po ceni od 30.000 eur. Stan je pogodan kako kao poslovni, tako i kao stambeni prostor. Airport Garden je novi objekat koji se nalazi na idealnoj lokaciji, u bloku 65. Odlikuje se visokim standardom gradnje kao i veoma kvalitetnim završnim radovima i materijalima. Grejanje i hlađenje obezbeđeni su pomoću toplotnih pumpi, u kuhinji i kupatilu je podno grejanje. Zgrada ima sopstveni menadžment, kao i dvorište sa igralištem za decu. Agencijska provizija za kupca iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene ID oglasa: 25676.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Dečje igralište
    6 min
  • Park Blok 70
    20 min
  • Park Republike Argentine
    34 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Stara osnovna škola
    5 min
  • Spomenik Konfuciju
    8 min
  • Hangar Starog aerodroma na Novom Beogradu
    10 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Savremena osnovna škola)
    8 min
  • Srednja škola (Tehnička škola Novi Beograd)
    2 min
  • Vrtić (Predškolska ustanova Meda 2)
    6 min
  • Fakultet (Rome Business School)
    5 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Avala)
    7 min
  • Klinika (Poliklinika Solar Medical Center)
    9 min
  • Teretana (Ženska teretana Her Gym)
    3 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Market Kod komše)
    4 min
  • Restoran (Restoran Gvero)
    4 min
  • Kafana (Green Mill Pub)
    5 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Beogradski Taxi)
    11 min
  • Autobuska stanica (Tehnička Škola „Novi Beograd”)
    3 min
  • Tramvajska stanica (Blok 23)
    30 min
Ostale ustanove
  • Banka (Raiffeisen Bank)
    5 min
  • Pošta (Pošta Beograd 132)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Eminent nekretnineEminent Nekretnine
Eminent Nekretnine avatar
12 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
671,61 mesečno (ukupno 8.059,32)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Eminent nekretnineEminent Nekretnine
Eminent Nekretnine avatar
12 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan za prodaju, uknjižen, Blok 65, 55 m2, na 1. spratu, ima lift. Stanje - Novo, ima terasu. Ima garažno mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Blok 65

4.527 € / m2
Beograd, Novi Beograd, Blok 65 | 4zida.rs | 4zida.rs
4.078 € / m2
4.968 € / m2
5.858 € / m2

Oglasi ove agencije

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
224.000 €

Surčin (mesto)

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

građevinsko zemljište • 87 a • uknjiženo

Agencija

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
260.000 €

Sopot (mesto)

Sopot (mesto), Sopot opština, Beograd

građevinsko zemljište • 130 a • uknjiženo

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
268.870 €
1.610 €/m²

Ledine

Ledine, Novi Beograd, Beograd

1-etažna kuća • 167 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
290.000 €
5.370 €/m²

BW King`s Park

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Boljevci, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
250.000 €

Boljevci

Boljevci, Surčin opština, Beograd

građevinsko zemljište • 124 a • uknjiženo

Agencija

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
237.000 €
2.963 €/m²

Jove Ilića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

troiposoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
229.970 €
3.770 €/m²

Cvetkova Pijaca

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

dvoiposoban stan • 61 m²

Agencija

Kosmaj, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
1.544 €/m²

Kosmaj

Kosmaj, Sopot opština, Beograd

1-etažna kuća • 136 m² • uknjiženo

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
207.000 €
3.000 €/m²

Gornji Grad

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

dvoiposoban stan • 69 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
269.999 €
4.500 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

dvosoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
2.529 €/m²

Žarka Vukovića Pucara

Golf Naselje, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 87 m² • uknjiženo

Agencija

A Blok - Blok 67a, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
276.888 €
4.944 €/m²

Omladinskih brigada

A Blok - Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Dedinje, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
227.733 €
4.141 €/m²

Gornjačka

Dedinje, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 55 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 65, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
225.000 €
5.921 €/m²

Omladinskih brigada

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

garsonjera • 38 m² • uknjiženo

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
210.300 €
3.004 €/m²

Cara Dušana

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 70 m² • uknjiženo

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
210.500 €
2.631 €/m²

Lekino Brdo

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
209.000 €
3.483 €/m²

Vojvode Stepe

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

dvoiposoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 65, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
289.000 €
4.587 €/m²

Omladinskih brigada

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 63 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 32, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
269.100 €
3.900 €/m²

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 32, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 69 m² • uknjiženo

Agencija

Deč, Okolne lokacije, Pećinci | 4zida.rs
250.000 €

Petrovčić

Deč, Okolne lokacije, Pećinci

građevinsko zemljište • 167 a • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda