Dvosoban stan na prodaju, Jurija Gagarina, 309.000€, 62m²

309.000 €
4.984 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 639
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
- Zgrada poseduje: lođa, video nadzor
- Kablovska
Opis oglasa
2.0, 62m² (lođa 6,30m²), 2/10, lift, CG, interfon, internet, klima, KTV, video-nadzor
Savremeni stambeni kompleks Lastavice nalazi se u ulici Jurija Gagarina i važi za jednu od najtraženijih i najfunkcionalnijih lokacija na Novom Beogradu. Reč je o urbanoj zoni sa razvijenom infrastrukturom, bogatim sadržajima i odličnom saobraćajnom povezanošću sa svim delovima grada, pogodnoj za miran i komforan svakodnevni život.
U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan dvosoban stan, smešten na drugom spratu moderne desetospratne zgrade sa dva lifta marke Schindler. Stan je dvostrano orijentisan ka unutrašnjosti kompleksa, što mu obezbeđuje mir, tišinu i obilje prirodne svetlosti tokom dana. Prostor je pažljivo i funkcionalno organizovan – dnevni boravak je povezan sa trpezarijom, dok je kuhinja diskretno izdvojena. Iz dnevne sobe izlazi se na komfornu lođu, idealnu za opuštanje i boravak na otvorenom. Stan je nov, neuseljavan, sa centralnim grejanjem, i opremljen interfonom, klimom, internet i KTV instalacijama, kao i video-nadzorom.
Nekretnina je odličan izbor kako za kvalitetno stanovanje, tako i kao sigurna investicija.
Od prostorija: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, lođa
Stan je projektovane površine 61,62m² od čega je lođa površine 6,30m². Zgrada poseduje građevinsku dozvolu.