Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Četvorosoban stan na prodaju, Bulevar Arsenija Čarnojevića, 325.000€, 95m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Novi Beograd
  5. Blok 37
  6. Četvorosoban stan

Beograd, Novi Beograd, Blok 37
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-130672Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
Četvorosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.317 €

325.000 €

3.421 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.499 €
95 m²
4 sobe
12/15 spratova

Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.

O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: terasa
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift

Opis oglasa

Agencijski ID: 130672, XII/XV, lift, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: [email protected]

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Dečje igralište
    25 min
  • Park Kalvarija
    35 min
  • Gradski park
    37 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Hangar Starog aerodroma na Novom Beogradu
    8 min
  • Stara osnovna škola
    11 min
  • Spomenik Žambilu Zambajevu
    12 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Đuro Strugar)
    2 min
  • Srednja škola (Privatni srednjoškolski obrazovni centar Smartanac)
    6 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Lastavica)
    2 min
  • Fakultet (Univerzitet Union - Fakultet za sport)
    6 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Avala)
    7 min
  • Klinika (Poliklinika Vanna Care)
    4 min
  • Teretana (BG joga centar)
    5 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Dućan moj)
    manje od 1 min
  • Restoran (Kafana Naša krila)
    4 min
  • Kafana (Pub Senat)
    18 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    5 min
  • Autobuska stanica (Narodnih Heroja)
    5 min
  • Tramvajska stanica (Sava Centar)
    37 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    7 min
  • Pošta (Pošta Beograd 52)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Beocity nekretnineCall Centar NBG
Call Centar NBG avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.160,05 mesečno (ukupno 13.920,64)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Beocity nekretnineCall Centar NBG
Call Centar NBG avatar
11 godina na 4zida

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Četvorosoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Blok 37, 95 m2, na 12. spratu, ima lift. Stanje - Uobičajeno, Centralno, ima terasu.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Novi Beograd

3.421 € / m2
Beograd, Novi Beograd, Blok 37 | 4zida.rs | 4zida.rs
2.733 € / m2
3.629 € / m2
4.525 € / m2

Oglasi ove agencije

Vojni Put, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
320.000 €
1.778 €/m²

Mačvanska

Vojni Put, Zemun opština, Beograd

kuća • 180 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
330.000 €
2.292 €/m²

Jevrejska

Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 144 m² • nije uknjiženo

Agencija

Šimanovci, Okolne lokacije, Pećinci | 4zida.rs
330.000 €
1.065 €/m²

Živojina Niška

Šimanovci, Okolne lokacije, Pećinci

kuća • 310 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
320.000 €
2.000 €/m²

Teodora Hercla

Centar, Zemun opština, Beograd

četvorosoban stan • 160 m² • uknjiženo

Agencija

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
320.000 €
1.067 €/m²

Gunjak

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

kuća • 300 m² • uknjiženo

Agencija

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
320.000 €
1.067 €/m²

Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

kuća • 300 m² • uknjiženo

Agencija

Terazije, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
324.000 €
5.400 €/m²

Balkanska

Terazije, Stari Grad opština, Beograd

dvoiposoban stan • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
320.000 €
2.286 €/m²

Kisačka

Salajka, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 140 m² • uknjiženo

Agencija

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
320.000 €

Tomica polje

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

plac • 320 a • uknjiženo

Agencija

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
320.000 €
2.000 €/m²

Mislodjinska

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

kuća • 160 m² • uknjiženo

Agencija

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd | 4zida.rs
323.000 €
1.292 €/m²

Zabranska

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

kuća • 250 m² • uknjiženo

Agencija

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
329.000 €
1.219 €/m²

Vodice

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

kuća • 270 m² • uknjiženo

Agencija

Vračar, Beograd | 4zida.rs
330.000 €
3.667 €/m²

Sredačka

Vračar, Beograd

trosoban stan • 90 m² • nije uknjiženo

Agencija

Sremčica, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
320.000 €
896 €/m²

Beogradska

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

kuća • 357 m² • uknjiženo

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
329.000 €

Ugrinovačka

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

plac • 5 a • uknjiženo

Agencija

Amerić, Mladenovac opština, Beograd | 4zida.rs
329.000 €
1.495 €/m²

Amerić

Amerić, Mladenovac opština, Beograd

kuća • 220 m² • nije uknjiženo

Agencija

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
320.000 €
2.963 €/m²

Novosadskog sajma

Bulevar Oslobođenja, Gradske lokacije, Novi Sad

četvorosoban stan • 108 m² • nije uknjiženo

Agencija

Krnjača, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
320.000 €

Crkvište

Krnjača, Palilula opština, Beograd

plac • 60 a • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
325.000 €
4.577 €/m²

BW Quartet 1

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

trosoban stan • 71 m² • nije uknjiženo

Agencija

Neimar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
325.000 €
4.710 €/m²

Neimar

Neimar, Vračar, Beograd

trosoban stan • 69 m² • nije uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda