Dvosoban stan na prodaju, Bulevar Mihajla Pupina 173, 195.000€, 43m²




























Dvosoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Blok 2, 43 m2, na 11. spratu, ima lift. Stanje - Renovirano, Centralno, ima kupatilo.
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih




Saznaj više
Prikazana rata odnosi se na maksimalni period otplate. Kalkulator je informativnog karaktera.
* Nakon isteka 5 godina, prelazi se na varijabilnu kamatnu stopu
Prodaje se funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan površine 43 m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Mihajla Pupina, Blok 2, na Novom Beogradu. Stan je lako adaptibilan u 2.5 soban, što ga čini odličnim izborom kako za život, tako i za investiciju.
Stan se nalazi na 11. spratu od ukupno 13 u urednoj i održavanoj zgradi sa dva lifta. Zahvaljujući visokoj poziciji, stan ima mnogo prirodnog svetla tokom celog dana, otvoren pogled i veoma prijatnu atmosferu.
Odličan raspored omogućava maksimalno iskorišćenje svakog kvadrata, a stan se lako može adaptirati u 2.5 soban prema potrebama budućeg vlasnika.
Lokacija je jedna od najtraženijih na Novom Beogradu. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, supermarketi, restorani, parkovi, šetalište uz Dunav i poslovni centri. Odlična povezanost sa svim delovima grada – u neposrednoj blizini nalaze se autobuske linije 16, 17, 18, 65, 72, 73, 76, 77, 82, 85, 88 i 613, kao i noćna linija 15N. Brz izlazak na auto-put i blizina centra grada dodatno doprinose atraktivnosti ove nekretnine. Parking je dostupan ispred i između zgrada, van zone naplate, uz veliki broj slobodnih parking mesta.
Stan predstavlja odličnu priliku kako za porodičan život, tako i za dugoročnu ili kratkoročnu investiciju i izdavanje.
STAN PRODAJE VLASNIK – NEMA AGENCIJSKE PROVIZIJE.
**Molim agencije da me kontaktiraju isključivo ukoliko imaju konkretnog kupca. **
Pomoć oko oglašavanja i posredovanja u prodaji mi nije potrebna.
Hvala na razumevanju.
