Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

15 oglasa

Saznaj više o kraju Blok 1 - Fontana
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Pariske Komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

220.000 €

2.857 €/m²

77m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Pariske Komune | 4zida.rs
Premijum
15

Pariske Komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

220.000 €

2.857 €/m²

77m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

226.000 €

3.645 €/m²

62m² | 2 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Pariske komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

199.500 €

3.627 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
Narodnih heroja | 4zida.rs
20
Logo agencije

Narodnih heroja

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

225.000 €

3.750 €/m²

60m² | 2 sobe | 7/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Narodnih Heroja | 4zida.rs
Narodnih Heroja | 4zida.rs
Narodnih Heroja | 4zida.rs
Narodnih Heroja | 4zida.rs
Narodnih Heroja | 4zida.rs
16

Narodnih Heroja

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

225.000 €

3.750 €/m²

60m² | 2 sobe | 7/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
13

Pariske komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

220.000 €

2.857 €/m²

77m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
11

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

226.000 €

3.645 €/m²

62m² | 2 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Narodnih Heroja | 4zida.rs
Narodnih Heroja | 4zida.rs
Narodnih Heroja | 4zida.rs
Narodnih Heroja | 4zida.rs
Narodnih Heroja | 4zida.rs
11

Narodnih Heroja

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

198.000 €

3.736 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
6

Studentska

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

153.500 €

4.264 €/m²

36m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
12
Logo agencije

Pariske komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

220.000 €

2.857 €/m²

77m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
6

Studentska

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

172.000 €

3.739 €/m²

46m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
15
Logo agencije

Pariske komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

220.000 €

3.548 €/m²

62m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
13
Logo agencije

Pariske komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

199.500 €

3.627 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
10

Pariske komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

220.000 €

3.548 €/m²

62m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Stanovi Blok 1 - Fontana — nekretnine Novi Beograd | 4zid...

Kupovina i iznajmljivanje stanova u Blok 1 - Fontana, opština Novi Beograd. Pronađi pravu nekretninu na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju

prodaja stanova Blok 1 - Fontana - Beograd

Prosečna cena stanova — Blok 1 - Fontana - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Blok 1 - Fontana. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3838 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Po tipu nekretnine — Blok 1 - Fontana - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Blok 1 - Fontana
Dvosoban stan