Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova od vlasnika | Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

105 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
42

Vojvode Micka Krstića 1

Karaburma, Palilula opština, Beograd

499.000 €

3.868 €/m²

129m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Vojvode Vlahovića 35v | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 35v | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 35v | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 35v | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 35v | 4zida.rs
35

Vojvode Vlahovića 35v

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

129.900 €

2.706 €/m²

48m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
13

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

165.000 €

2.750 €/m²

60m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Marijane Gregoran Prvi prolaz, 3 | 4zida.rs
Marijane Gregoran Prvi prolaz, 3 | 4zida.rs
Marijane Gregoran Prvi prolaz, 3 | 4zida.rs
Marijane Gregoran Prvi prolaz, 3 | 4zida.rs
Marijane Gregoran Prvi prolaz, 3 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Marijane Gregoran Prvi prolaz, 3

Karaburma, Palilula opština, Beograd

100.000 €

4.348 €/m²

23m² | 0.5 soba | prizemlje/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Mate Miloševića

Padina, Zvezdara opština, Beograd

122.000 €

3.389 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Dušana Vukasovića

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

199.000 €

3.755 €/m²

53m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.
Danilova 13 | 4zida.rs
Danilova 13 | 4zida.rs
Danilova 13 | 4zida.rs
Danilova 13 | 4zida.rs
Danilova 13 | 4zida.rs
8

Danilova 13

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

82.000 €

2.929 €/m²

28m² | 0.5 soba | 2/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
12

Konjarnik

Zvezdara opština, Beograd

210.000 €

2.877 €/m²

73m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 25.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
390 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
485 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Glavna 53 | 4zida.rs
Glavna 53 | 4zida.rs
Glavna 53 | 4zida.rs
Glavna 53 | 4zida.rs
Glavna 53 | 4zida.rs
13

Glavna 53

Centar, Zemun opština, Beograd

288.000 €

3.273 €/m²

88m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Tomasa Edisona 6 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Tomasa Edisona 6

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

115.000 €

2.738 €/m²

42m² | 1 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
53

Dr Nika Miljanića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

278.000 €

2.044 €/m²

136m² | 6 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
21

Karaburma

Palilula opština, Beograd

149.000 €

3.041 €/m²

49m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
Dr Milivoja Petrovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
24

Dr Milivoja Petrovića

Centar, Rakovica opština, Beograd

398.000 €

3.062 €/m²

130m² | 5 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Ušće | 4zida.rs
Ušće | 4zida.rs
Ušće | 4zida.rs
Ušće | 4zida.rs
Ušće | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19

Ušće

Novi Beograd, Beograd

475.000 €

4.612 €/m²

103m² | 4 sobe | 10/16 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Sazonova 48 | 4zida.rs
Sazonova 48 | 4zida.rs
Sazonova 48 | 4zida.rs
Sazonova 48 | 4zida.rs
Sazonova 48 | 4zida.rs
6

Sazonova 48

Vračar, Beograd

134.000 €

3.045 €/m²

44m² | 1.5 soba | suteren/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
17

Radeta Markovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

200.000 €

2.105 €/m²

95m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Vrtlarska | 4zida.rs
Vrtlarska | 4zida.rs
Vrtlarska | 4zida.rs
Vrtlarska | 4zida.rs
Vrtlarska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
21

Vrtlarska

Centar, Zemun opština, Beograd

198.000 €

3.808 €/m²

52m² | 2 sobe | 6/11 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Jurija Gagarina 162 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 162 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 162 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 162 | 4zida.rs
Jurija Gagarina 162 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
24

Jurija Gagarina 162

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

248.000 €

3.263 €/m²

76m² | 3 sobe | 5/9 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 19.04.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
23

Mileševska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

188.000 €

4.585 €/m²

41m² | 1.5 soba | 3/15 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 18.04.2026.
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Đorđa Stanojevića 37

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

270.000 €

4.500 €/m²

60m² | 2 sobe | 4/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan