Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova od vlasnika | Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

104 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Vojvode Vlahovića 35v | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 35v | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 35v | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 35v | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića 35v | 4zida.rs
35

Vojvode Vlahovića 35v

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

129.900 €

2.706 €/m²

48m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Radnička 4 | 4zida.rs
Radnička 4 | 4zida.rs
Radnička 4 | 4zida.rs
Radnička 4 | 4zida.rs
Radnička 4 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
27

Radnička 4

Karađorđev Trg, Zemun opština, Beograd

156.000 €

5.200 €/m²

30m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Brankova 23 | 4zida.rs
Brankova 23 | 4zida.rs
Brankova 23 | 4zida.rs
Brankova 23 | 4zida.rs
Brankova 23 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9

Brankova 23

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

249.000 €

3.458 €/m²

72m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Top
11

Ovčanski Put 4d

Ovča, Palilula opština, Beograd

60.000 €

2.000 €/m²

30m² | 1 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Delimično uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića 1 | 4zida.rs
42

Vojvode Micka Krstića 1

Karaburma, Palilula opština, Beograd

499.000 €

3.868 €/m²

129m² | 4 sobe | 7/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
17

Radeta Markovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

200.000 €

2.105 €/m²

95m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Glavna 53 | 4zida.rs
Glavna 53 | 4zida.rs
Glavna 53 | 4zida.rs
Glavna 53 | 4zida.rs
Glavna 53 | 4zida.rs
13

Glavna 53

Centar, Zemun opština, Beograd

288.000 €

3.273 €/m²

88m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Tavan • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra 469D | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 469D | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 469D | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 469D | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra 469D | 4zida.rs
19

Bulevar Kralja Aleksandra 469D

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara opština, Beograd

196.000 €

3.630 €/m²

54m² | 3 sobe | 5/8 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 03.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
390 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
485 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Uskočka | 4zida.rs
Uskočka | 4zida.rs
Uskočka | 4zida.rs
Uskočka | 4zida.rs
Uskočka | 4zida.rs
12

Uskočka

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

539.000 €

6.494 €/m²

83m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
Dr Nika Miljanića | 4zida.rs
53

Dr Nika Miljanića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

278.000 €

2.044 €/m²

136m² | 6 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Top
8

Mirka Milojkovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

139.000 €

3.089 €/m²

45m² | 2 sobe
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Gornjogradska | 4zida.rs
Gornjogradska | 4zida.rs
Gornjogradska | 4zida.rs
Gornjogradska | 4zida.rs
Gornjogradska | 4zida.rs
Top
7

Gornjogradska

Centar, Zemun opština, Beograd

260.400 €

2.800 €/m²

93m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
23

Mileševska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

188.000 €

4.585 €/m²

41m² | 1.5 soba | 3/15 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 18.04.2026.
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Top
6

Čika-Ljubina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

249.000 €

7.545 €/m²

33m² | 1 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Premijum
17

Palmotićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

451.000 €

4.100 €/m²

110m² | 5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Premijum
11

Pavla Savića 34

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

47.982 €

2.181 €/m²

22m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Nikolaja Kravcova 11 | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova 11 | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova 11 | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova 11 | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova 11 | 4zida.rs
Premijum
9

Nikolaja Kravcova 11

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

500.000 €

6.579 €/m²

76m² | 3 sobe | 1/9 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
24

Vidikovački Venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

185.000 €

3.854 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Solunskih Boraca | 4zida.rs
Top
14

Solunskih Boraca

Centar, Čukarica opština, Beograd

195.000 €

3.000 €/m²

65m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Đorđa Stanojevića 37

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

270.000 €

4.500 €/m²

60m² | 2 sobe | 4/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan