Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Trosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Trosoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

118 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
2

Batajnica

Zemun opština, Beograd

110.000 €

2.000 €/m²

55m² | 3 sobe | nisko prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
4

Jovana Brankovića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

144.900 €

2.100 €/m²

69m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Karaburma

Palilula opština, Beograd

149.900 €

2.584 €/m²

58m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
12

Vojvode Vlahovića Zvezdara

Zvezdara opština, Beograd

138.000 €

2.760 €/m²

50m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

71.417 €

2.123 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Franje Kluza | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

130.798 €

2.123 €/m²

61m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
11

Železnik

Čukarica opština, Beograd

146.900 €

2.193 €/m²

67m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Svete Milutinovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

147.000 €

2.194 €/m²

67m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
14

Piva Karamatijevića

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

149.900 €

2.082 €/m²

72m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.04.2026.
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
6

Ivana Mičurina

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

2.264 €/m²

53m² | 3 sobe | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
JOVANKE RADAKOVIC | 4zida.rs
JOVANKE RADAKOVIC | 4zida.rs
JOVANKE RADAKOVIC | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

JOVANKE RADAKOVIC

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

99.000 €

2.200 €/m²

45m² | 3 sobe | nisko prizemlje/3 sprata
Agencija
Ažurirano 14.04.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Vojvode Vlahovića

Beograd

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Voždovac opština | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Vojvode Vlahovića

Beograd

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
10
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

145.000 €

2.500 €/m²

58m² | 3 sobe | 11/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
Svete Milutinovića | 4zida.rs
10

Svete Milutinovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

147.000 €

2.194 €/m²

67m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Zaplanjska

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

146.000 €

2.561 €/m²

57m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Miloja Pavlovica | 4zida.rs
1
Logo agencije

Miloja Pavlovica

Banjica, Voždovac opština, Beograd

132.250 €

2.280 €/m²

58m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
10
Logo agencije

Karaburma

Palilula opština, Beograd

145.000 €

2.636 €/m²

55m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bulevar Residence

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 5/6 spratova
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bulevar Residence

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 4/6 spratova
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
13

Vojvođanska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

150.000 €

2.679 €/m²

56m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Milovana Vidaka | 4zida.rs
Milovana Vidaka | 4zida.rs
Milovana Vidaka | 4zida.rs
Milovana Vidaka | 4zida.rs
Milovana Vidaka | 4zida.rs
19
Logo agencije

Milovana Vidaka

Ledine, Novi Beograd, Beograd

140.000 €

2.917 €/m²

48m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

138.600 €

2.200 €/m²

63m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
3

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

131.600 €

2.350 €/m²

56m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija
Ažurirano 24.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
8

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

129.620 €

2.025 €/m²

64m² | 3 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
12
Logo agencije

Kolonija

Centar, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

2.344 €/m²

64m² | 3 sobe | 4/7 spratova
Agencija
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €
Trosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan