Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Trosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Trosoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

85 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Ovča | 4zida.rs
1

Ovča

Palilula opština, Beograd

108.000 €

1.800 €/m²

60m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
8
Logo agencije

Boleč

Grocka opština, Beograd

120.000 €

1.818 €/m²

66m² | 3 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Grocka (mesto) | 4zida.rs
Grocka (mesto) | 4zida.rs
Grocka (mesto) | 4zida.rs
Grocka (mesto) | 4zida.rs
4
Logo agencije

Grocka (mesto)

Grocka opština, Beograd

120.000 €

1.818 €/m²

66m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Zage Malivuk | 4zida.rs
Zage Malivuk | 4zida.rs
Zage Malivuk | 4zida.rs
Zage Malivuk | 4zida.rs
Zage Malivuk | 4zida.rs
7
Logo agencije

Zage Malivuk

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

145.000 €

1.835 €/m²

79m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

71.417 €

2.123 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Franje Kluza | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

130.798 €

2.123 €/m²

61m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
18
Logo agencije

Milana Toplice

Borča, Palilula opština, Beograd

119.900 €

1.817 €/m²

66m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 05.05.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
9

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

112.555 €

1.876 €/m²

60m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

145.000 €

1.835 €/m²

79m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Đure Đakovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

102.960 €

1.980 €/m²

52m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
12

Bratstva i jedinstva

Borča, Palilula opština, Beograd

149.000 €

1.987 €/m²

75m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Vojvode Vlahovića

Beograd

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Voždovac opština | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Vojvode Vlahovića

Beograd

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
Đure Đakovića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Đure Đakovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

110.880 €

1.980 €/m²

56m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
Bratstva i jedinstva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Bratstva i jedinstva

Borča, Palilula opština, Beograd

137.700 €

1.967 €/m²

70m² | 3 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Miljakovačko brdo | 4zida.rs
Miljakovačko brdo | 4zida.rs
Miljakovačko brdo | 4zida.rs
Miljakovačko brdo | 4zida.rs
Miljakovačko brdo | 4zida.rs
8
Logo agencije

Miljakovačko brdo

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

127.800 €

1.800 €/m²

71m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno • 3D tura
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Tomice Popovića | 4zida.rs
Tomice Popovića | 4zida.rs
Tomice Popovića | 4zida.rs
Tomice Popovića | 4zida.rs
Tomice Popovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19

Tomice Popovića

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

135.000 €

1.824 €/m²

74m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Ralja | 4zida.rs
Ralja | 4zida.rs
Ralja | 4zida.rs
Ralja | 4zida.rs
Ralja | 4zida.rs
10

Ralja

Sopot opština, Beograd

118.000 €

1.967 €/m²

60m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bulevar Residence

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 5/6 spratova
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bulevar Residence

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 4/6 spratova
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
18
Logo agencije

Prištinska

Cerak, Čukarica opština, Beograd

150.000 €

1.974 €/m²

76m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 30.04.2026.
Ratnih Vojnih Invalida | 4zida.rs
Ratnih Vojnih Invalida | 4zida.rs
Ratnih Vojnih Invalida | 4zida.rs
Ratnih Vojnih Invalida | 4zida.rs
Ratnih Vojnih Invalida | 4zida.rs
13

Ratnih Vojnih Invalida

Borča, Palilula opština, Beograd

148.000 €

1.947 €/m²

76m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
Bulevar Patrijarha Pavla | 4zida.rs
6
Logo agencije

Bulevar Patrijarha Pavla

Stari Košutnjak, Rakovica opština, Beograd

142.000 €

1.919 €/m²

74m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 29.04.2026.
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
Prištinska | 4zida.rs
15

Prištinska

Cerak, Čukarica opština, Beograd

145.000 €

1.908 €/m²

76m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
Kosmaj | 4zida.rs
9

Kosmaj

Sopot opština, Beograd

120.000 €

1.875 €/m²

64m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
11

Mihaila Šolohova

Borča, Palilula opština, Beograd

119.000 €

1.831 €/m²

65m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 27.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €
Trosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan