Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Trosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Trosoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

43 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Lipar

Cerak, Čukarica opština, Beograd

138.000 €

1.624 €/m²

85m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Zagrađe | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

147.600 €

1.800 €/m²

82m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Slavka Rodića | 4zida.rs
Slavka Rodića | 4zida.rs
Slavka Rodića | 4zida.rs
Slavka Rodića | 4zida.rs
Slavka Rodića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Slavka Rodića

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

100.000 €

1.754 €/m²

57m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
Lipar | 4zida.rs
7
Logo agencije

Lipar

Cerak, Čukarica opština, Beograd

143.000 €

1.682 €/m²

85m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
MIRIJEVSKA | 4zida.rs
1

MIRIJEVSKA

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

145.000 €

1.611 €/m²

90m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
MIRIJEVSKA | 4zida.rs
1

MIRIJEVSKA

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

124.500 €

1.705 €/m²

73m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
15
Logo agencije

Milana Toplice

Borča, Palilula opština, Beograd

115.000 €

1.742 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

JOVANA BRANKOVICA

Batajnica, Zemun opština, Beograd

100.980 €

1.655 €/m²

61m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Ovča | 4zida.rs
1

Ovča

Palilula opština, Beograd

108.000 €

1.800 €/m²

60m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

121.589 €

2.563 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

109.539 €

2.673 €/m²

40m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
6

Jovana Brankovića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

103.240 €

1.639 €/m²

63m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
15

Vrbnička

Centar, Rakovica opština, Beograd

143.000 €

1.625 €/m²

88m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
20

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

96.368 €

1.606 €/m²

60m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
5
Logo agencije

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

108.273 €

1.719 €/m²

63m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
11

Vojvode Stepe Stepanovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

132.000 €

1.714 €/m²

77m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Vojvođanska 20 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Novogradnja U Vojvodjanskoj Novi Beograd

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Cena na upit

53m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Vojvođanska 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja U Vojvodjanskoj Novi Beograd

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Cena na upit

54m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Đure Jakšića | 4zida.rs
Đure Jakšića | 4zida.rs
Đure Jakšića | 4zida.rs
Đure Jakšića | 4zida.rs
Đure Jakšića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Đure Jakšića

Bečmen, Surčin opština, Beograd

87.210 €

1.710 €/m²

51m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
29. novembra | 4zida.rs
29. novembra | 4zida.rs
29. novembra | 4zida.rs
29. novembra | 4zida.rs
29. novembra | 4zida.rs
9
Logo agencije

29. novembra

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

148.000 €

1.626 €/m²

91m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
Miljakovačko brdo | 4zida.rs
Miljakovačko brdo | 4zida.rs
Miljakovačko brdo | 4zida.rs
Miljakovačko brdo | 4zida.rs
Miljakovačko brdo | 4zida.rs
8
Logo agencije

Miljakovačko brdo

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

127.800 €

1.800 €/m²

71m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno • 3D tura
Ažurirano 01.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
1

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

107.870 €

1.740 €/m²

62m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 29.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
1

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

102.043 €

1.759 €/m²

58m² | 3 sobe | 2/4 sprata
Agencija
Ažurirano 29.04.2026.
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
Lička | 4zida.rs
23

Lička

Borča, Palilula opština, Beograd

145.000 €

1.686 €/m²

86m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?