Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Troiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

10 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Vuka Karadžića | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Vuka Karadžića

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd

145.600 €

1.820 €/m²

80m² | 3.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Mihaja Emineskua

Ovča, Palilula opština, Beograd

135.000 €

1.849 €/m²

73m² | 3.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Mihaja Emineskua

Ovča, Palilula opština, Beograd

131.000 €

1.871 €/m²

70m² | 3.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Kaluđerica | 4zida.rs
1
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

129.500 €

1.850 €/m²

70m² | 3.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
2
Logo agencije

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

112.616 €

1.942 €/m²

58m² | 3.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
Mihaja Emineskua | 4zida.rs
11

Mihaja Emineskua

Ovča, Palilula opština, Beograd

124.000 €

1.908 €/m²

65m² | 3.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Jevrejskih Žrtava | 4zida.rs
Jevrejskih Žrtava | 4zida.rs
Jevrejskih Žrtava | 4zida.rs
Jevrejskih Žrtava | 4zida.rs
Jevrejskih Žrtava | 4zida.rs
25

Jevrejskih Žrtava

Ledine, Novi Beograd, Beograd

139.900 €

1.970 €/m²

71m² | 3.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Delimično uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Jakova Galusa | 4zida.rs
Jakova Galusa | 4zida.rs
Jakova Galusa | 4zida.rs
Jakova Galusa | 4zida.rs
Jakova Galusa | 4zida.rs
6
Logo agencije

Jakova Galusa

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

130.000 €

1.970 €/m²

66m² | 3.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 25.04.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
6
Logo agencije

Jajinci

Voždovac opština, Beograd

130.000 €

1.970 €/m²

66m² | 3.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

121.589 €

2.563 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

109.539 €

2.673 €/m²

40m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Jakova Galusa | 4zida.rs
Jakova Galusa | 4zida.rs
Jakova Galusa | 4zida.rs
Jakova Galusa | 4zida.rs
Jakova Galusa | 4zida.rs
13

Jakova Galusa

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

130.000 €

1.970 €/m²

66m² | 3.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €
Troiposoban stan