Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Jednosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Jednosoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

304 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

91.740 €

3.058 €/m²

30m² | 1 soba | 4/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

102.150 €

3.004 €/m²

34m² | 1 soba | 4/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Svetog Klimenta

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

75.000 €

2.500 €/m²

30m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Ohridska | 4zida.rs
Ohridska | 4zida.rs
Ohridska | 4zida.rs
Ohridska | 4zida.rs
Ohridska | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Ohridska

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

140.000 €

3.415 €/m²

41m² | 1 soba | 2/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Velje Miljkovića 14 | 4zida.rs
Novogradnja
3

Lux novogradnja Palilula - Stara Karaburma

Karaburma, Palilula opština, Beograd

135.394 €

3.800 €/m²

35m² | 1 soba | 1/4 sprata
Filipa Kljajića | 4zida.rs
Filipa Kljajića | 4zida.rs
Filipa Kljajića | 4zida.rs
Filipa Kljajića | 4zida.rs
Filipa Kljajića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
9

Filipa Kljajića

Novi Grad, Zemun opština, Beograd

105.000 €

2.333 €/m²

45m² | 1 soba | nisko prizemlje/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
10
Logo agencije

Resnik

Rakovica opština, Beograd

70.000 €

2.593 €/m²

27m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Zaplanjska

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

95.000 €

4.130 €/m²

23m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
13
Logo agencije

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

99.000 €

2.676 €/m²

37m² | 1 soba | 5/6 spratova
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 20.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Mihaila Milovanovića 64G | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
16

Mihaila Milovanovića 64G

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd

58.000 €

1.487 €/m²

39m² | 1 soba | 2/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Podmorničara Đorđa Mitrovića, novogradnja

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

106.641 €

2.091 €/m²

51m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.434 €

2.194 €/m²

64m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Nedeljka Čabrinovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

139.000 €

4.484 €/m²

31m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 17.04.2026.
Komovska | 4zida.rs
Komovska | 4zida.rs
Komovska | 4zida.rs
Komovska | 4zida.rs
Komovska | 4zida.rs
7

Komovska

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

98.000 €

2.649 €/m²

37m² | 1 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 01.05.2026.
Srđana Aleksića | 4zida.rs
Srđana Aleksića | 4zida.rs
Srđana Aleksića | 4zida.rs
Srđana Aleksića | 4zida.rs
Srđana Aleksića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Srđana Aleksića

Bežanijska kosa 3, Novi Beograd, Beograd

135.000 €

3.553 €/m²

38m² | 1 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Pera Ćetkovića 37 | 4zida.rs
Pera Ćetkovića 37 | 4zida.rs
Pera Ćetkovića 37 | 4zida.rs
Pera Ćetkovića 37 | 4zida.rs
Pera Ćetkovića 37 | 4zida.rs
11

Pera Ćetkovića 37

Karaburma, Palilula opština, Beograd

106.000 €

2.865 €/m²

37m² | 1 soba | 3/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

129.000 €

3.909 €/m²

33m² | 1 soba | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

138.504 €

2.400 €/m²

57m² | 2 sobe
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

122.808 €

2.400 €/m²

51m² | 2 sobe
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
10

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

92.500 €

2.500 €/m²

37m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
uredni papiri
17
Logo agencije

Konjarnik

Zvezdara opština, Beograd

139.000 €

3.022 €/m²

46m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
8

Daničareva

Čubura, Vračar, Beograd

82.000 €

2.828 €/m²

29m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
19
Logo agencije

Daničareva

Čubura, Vračar, Beograd

82.000 €

2.828 €/m²

29m² | 1 soba | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 24.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
18

Centar

Rakovica opština, Beograd

84.990 €

2.500 €/m²

34m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.04.2026.
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
Železnik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Železnik

Čukarica opština, Beograd

96.230 €

2.749 €/m²

35m² | 1 soba | 2/6 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €
Jednosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan