Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Jednosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

303 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Bilećka | 4zida.rs
Bilećka | 4zida.rs
Bilećka | 4zida.rs
Bilećka | 4zida.rs
Bilećka | 4zida.rs
13
Logo agencije

Bilećka

Banjica, Voždovac opština, Beograd

142.000 €

3.550 €/m²

40m² | 1 soba | suteren
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 09.05.2026.
Vitezova Karađorđeve zvezde | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve zvezde | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve zvezde | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve zvezde | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve zvezde | 4zida.rs
9

Vitezova Karađorđeve zvezde

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

92.600 €

2.646 €/m²

35m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
10
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

119.900 €

2.551 €/m²

47m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
3

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

83.660 €

2.040 €/m²

41m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
15

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

119.900 €

2.447 €/m²

49m² | 1 soba
Agencija • Video
Ažurirano 23.04.2026.
Brace Jerkovica | 4zida.rs
Brace Jerkovica | 4zida.rs
Brace Jerkovica | 4zida.rs
Brace Jerkovica | 4zida.rs
Brace Jerkovica | 4zida.rs
10

Brace Jerkovica

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

119.900 €

2.447 €/m²

49m² | 1 soba
Agencija • Podrum
Ažurirano 16.04.2026.
Braće Miladinov | 4zida.rs
Braće Miladinov | 4zida.rs
Braće Miladinov | 4zida.rs
Braće Miladinov | 4zida.rs
Braće Miladinov | 4zida.rs
13
Logo agencije

Braće Miladinov

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

134.000 €

4.786 €/m²

28m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
7
Logo agencije

Humski Put

Centar, Rakovica opština, Beograd

60.000 €

2.000 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija
Ažurirano 16.04.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
2

Dr Ivana Ribara

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

150.000 €

3.659 €/m²

41m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Bilećka bb | 4zida.rs
Bilećka bb | 4zida.rs
Bilećka bb | 4zida.rs
Bilećka bb | 4zida.rs
Bilećka bb | 4zida.rs
22
Logo agencije

Bilećka bb

Vojvode Stepe, Voždovac opština, Beograd

142.000 €

3.550 €/m²

40m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Braće Vučković | 4zida.rs
Braće Vučković | 4zida.rs
Braće Vučković | 4zida.rs
Braće Vučković | 4zida.rs
4
Logo agencije

Braće Vučković

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

53.000 €

1.514 €/m²

35m² | 1 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija
Ažurirano 16.04.2026.
Dusana Petrovica Saneta | 4zida.rs
Dusana Petrovica Saneta | 4zida.rs
Dusana Petrovica Saneta | 4zida.rs
Dusana Petrovica Saneta | 4zida.rs
Dusana Petrovica Saneta | 4zida.rs
7
Logo agencije

Dusana Petrovica Saneta

Grocka (mesto), Grocka opština, Beograd

51.000 €

1.700 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
17 oktobra | 4zida.rs
17 oktobra | 4zida.rs
17 oktobra | 4zida.rs
17 oktobra | 4zida.rs
17 oktobra | 4zida.rs
13

17 oktobra

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

58.000 €

2.522 €/m²

23m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

97.087 €

2.368 €/m²

41m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.
PABLA NERUDE | 4zida.rs
PABLA NERUDE | 4zida.rs
2

PABLA NERUDE

Karaburma, Palilula opština, Beograd

112.800 €

2.968 €/m²

38m² | 1 soba | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 16.04.2026.
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
6

Dr Ivana Ribara

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

150.000 €

3.659 €/m²

41m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 19.04.2026.
Jabučki rit | 4zida.rs
1

Jabučki rit

Padinska Skela, Palilula opština, Beograd

35.000 €

1.061 €/m²

33m² | 1 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
14
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

105.300 €

2.633 €/m²

40m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Kadinjača | 4zida.rs
Kadinjača | 4zida.rs
Kadinjača | 4zida.rs
Kadinjača | 4zida.rs
Kadinjača | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Kadinjača

Cerak, Čukarica opština, Beograd

48.000 €

2.667 €/m²

18m² | 1 soba | nisko prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
11
Logo agencije

Dr Ivana Ribara

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

150.000 €

3.333 €/m²

45m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
141516

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €
Jednosoban stan