Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Jednosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Jednosoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

263 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Daničareva

Čubura, Vračar, Beograd

82.000 €

2.828 €/m²

29m² | 1 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 26.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
2

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

73.325 €

2.528 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
▾Reklama▾
Branka Plećaša | 4zida.rs
Branka Plećaša | 4zida.rs
Branka Plećaša | 4zida.rs
Branka Plećaša | 4zida.rs
Branka Plećaša | 4zida.rs
12

Branka Plećaša

Novi Grad, Zemun opština, Beograd

99.000 €

3.000 €/m²

33m² | 1 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 25.04.2026.
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Murska

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

142.000 €

4.303 €/m²

33m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Beranska | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Voždovac, Banjica

Voždovac opština, Beograd

108.837 €

2.864 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Beranska | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Voždovac, Banjica

Voždovac opština, Beograd

142.100 €

2.900 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
7
Logo agencije

Koste Nađa

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

97.000 €

2.622 €/m²

37m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 25.04.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
12

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

99.000 €

2.676 €/m²

37m² | 1 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 24.04.2026.
Velje Miljkovića 14 | 4zida.rs
Top
3

Velje Miljkovića 14

Karaburma, Palilula opština, Beograd

135.394 €

3.800 €/m²

35m² | 1 soba | 1/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
3

Kralja Milana

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

145.000 €

4.833 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Pabla Nerude | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Pabla Nerude

Karaburma, Palilula opština, Beograd

114.500 €

2.544 €/m²

45m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Kosovska 2B | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Nova Ciglana,Ciglana 2

Obrenovac opština, Beograd

70.427 €

1.375 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Kosovska 2B | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Nova Ciglana,Ciglana 2

Obrenovac opština, Beograd

69.339 €

1.320 €/m²

52m² | 2 sobe | potkrovlje/3 sprata
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
19
Logo agencije

21. divizije

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

123.500 €

3.338 €/m²

37m² | 1 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 24.04.2026.
Kraljice Katarine | 4zida.rs
Kraljice Katarine | 4zida.rs
Kraljice Katarine | 4zida.rs
Kraljice Katarine | 4zida.rs
Kraljice Katarine | 4zida.rs
9
Logo agencije

Kraljice Katarine

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

140.000 €

3.182 €/m²

44m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Danteova | 4zida.rs
Danteova | 4zida.rs
Danteova | 4zida.rs
Danteova | 4zida.rs
Danteova | 4zida.rs
12
Logo agencije

Danteova

Karaburma, Palilula opština, Beograd

118.000 €

3.576 €/m²

33m² | 1 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Franje Krča | 4zida.rs
Franje Krča | 4zida.rs
Franje Krča | 4zida.rs
Franje Krča | 4zida.rs
Franje Krča | 4zida.rs
8

Franje Krča

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

80.000 €

2.500 €/m²

32m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Olge Alkalaj | 4zida.rs
Olge Alkalaj | 4zida.rs
Olge Alkalaj | 4zida.rs
Olge Alkalaj | 4zida.rs
Olge Alkalaj | 4zida.rs
5

Olge Alkalaj

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd

135.000 €

3.750 €/m²

36m² | 1 soba | 10/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.500 €

3.393 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

146.592 €

2.400 €/m²

61m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Zahumska

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

80.000 €

4.211 €/m²

19m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
FON | 4zida.rs
FON | 4zida.rs
FON | 4zida.rs
FON | 4zida.rs
4
Logo agencije

FON

Voždovac opština, Beograd

89.000 €

3.069 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
12
Logo agencije

Šantićeva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

148.000 €

5.286 €/m²

28m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 09.05.2026.
Kijevska | 4zida.rs
Kijevska | 4zida.rs
Kijevska | 4zida.rs
Kijevska | 4zida.rs
Kijevska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Kijevska

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

93.000 €

2.818 €/m²

33m² | 1 soba | 5/6 spratova
Agencija
Ažurirano 16.04.2026.
Kulina Bana | 4zida.rs
Kulina Bana | 4zida.rs
Kulina Bana | 4zida.rs
Kulina Bana | 4zida.rs
Kulina Bana | 4zida.rs
7
Logo agencije

Kulina Bana

Centar, Zvezdara opština, Beograd

142.000 €

4.438 €/m²

32m² | 1 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.04.2026.
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
10
Logo agencije

Đorđa Vajferta

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

129.600 €

4.800 €/m²

27m² | 1 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 13.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan