Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Jednosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Jednosoban stan do 100.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

142 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
12

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

99.000 €

2.676 €/m²

37m² | 1 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 24.04.2026.
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
7
Logo agencije

Svetog Klimenta

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

75.000 €

2.500 €/m²

30m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
9

Novogradska

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

95.000 €

2.794 €/m²

34m² | 1 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 22.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
10

Centar

Rakovica opština, Beograd

84.900 €

2.928 €/m²

29m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Franje Krča | 4zida.rs
Franje Krča | 4zida.rs
Franje Krča | 4zida.rs
Franje Krča | 4zida.rs
Franje Krča | 4zida.rs
8

Franje Krča

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

80.000 €

2.500 €/m²

32m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Krnjača | 4zida.rs
Krnjača | 4zida.rs
Krnjača | 4zida.rs
Krnjača | 4zida.rs
Krnjača | 4zida.rs
10

Krnjača

Palilula opština, Beograd

85.000 €

2.931 €/m²

29m² | 1 soba | 2. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 22.04.2026.
Ristin Potok 4g | 4zida.rs
Ristin Potok 4g | 4zida.rs
Ristin Potok 4g | 4zida.rs
Ristin Potok 4g | 4zida.rs
Ristin Potok 4g | 4zida.rs
6

Ristin Potok 4g

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

69.000 €

2.300 €/m²

30m² | 1 soba | 1/3 sprata
Investitor • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 22.04.2026.
Rastka Petrovića | 4zida.rs
Rastka Petrovića | 4zida.rs
Rastka Petrovića | 4zida.rs
Rastka Petrovića | 4zida.rs
Rastka Petrovića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Rastka Petrovića

Medaković 2, Voždovac opština, Beograd

75.000 €

3.000 €/m²

25m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Dušana Matića 8 | 4zida.rs
Dušana Matića 8 | 4zida.rs
Dušana Matića 8 | 4zida.rs
Dušana Matića 8 | 4zida.rs
Dušana Matića 8 | 4zida.rs
20

Dušana Matića 8

Kotež, Palilula opština, Beograd

56.000 €

1.697 €/m²

33m² | 1 soba
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno
Ažurirano 21.04.2026.
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
7
Logo agencije

Lomina

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

79.000 €

2.821 €/m²

28m² | 1 soba | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
Resnik | 4zida.rs
10
Logo agencije

Resnik

Rakovica opština, Beograd

70.000 €

2.593 €/m²

27m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Carice Milice | 4zida.rs
Carice Milice | 4zida.rs
Carice Milice | 4zida.rs
Carice Milice | 4zida.rs
Carice Milice | 4zida.rs
10

Carice Milice

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd

63.900 €

1.304 €/m²

49m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Ljube Nenadovića | 4zida.rs
Ljube Nenadovića | 4zida.rs
Ljube Nenadovića | 4zida.rs
Ljube Nenadovića | 4zida.rs
Ljube Nenadovića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Ljube Nenadovića

Borča, Palilula opština, Beograd

56.000 €

1.647 €/m²

34m² | 1 soba | 1/2 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
13
Logo agencije

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

99.000 €

2.676 €/m²

37m² | 1 soba | 5/6 spratova
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Ristin Potok | 4zida.rs
1

Ristin Potok

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

68.747 €

2.292 €/m²

30m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Ristin Potok | 4zida.rs
1

Ristin Potok

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

67.827 €

2.339 €/m²

29m² | 1 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Zahumska

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

80.000 €

4.211 €/m²

19m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

97.087 €

2.368 €/m²

41m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.
FON | 4zida.rs
FON | 4zida.rs
FON | 4zida.rs
FON | 4zida.rs
4
Logo agencije

FON

Voždovac opština, Beograd

89.000 €

3.069 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
Rajka od Rasine | 4zida.rs
Rajka od Rasine | 4zida.rs
Rajka od Rasine | 4zida.rs
Rajka od Rasine | 4zida.rs
Rajka od Rasine | 4zida.rs
6

Rajka od Rasine

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

40.000 €

2.000 €/m²

20m² | 1 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
do 100.000 €
Jednosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd