Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Jednosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

142 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
13
Logo agencije

Mrakovička

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

83.000 €

2.964 €/m²

28m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
5

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

98.478 €

3.177 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Centar

Voždovac opština, Beograd

90.900 €

2.841 €/m²

32m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Teodora Češljara | 4zida.rs
Teodora Češljara | 4zida.rs
Teodora Češljara | 4zida.rs
Teodora Češljara | 4zida.rs
Teodora Češljara | 4zida.rs
7

Teodora Češljara

Kotež, Palilula opština, Beograd

45.000 €

1.607 €/m²

28m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

94.990 €

2.300 €/m²

41m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
PADINSKA SKELA-NOVO NASELJE | 4zida.rs
PADINSKA SKELA-NOVO NASELJE | 4zida.rs
PADINSKA SKELA-NOVO NASELJE | 4zida.rs
PADINSKA SKELA-NOVO NASELJE | 4zida.rs
PADINSKA SKELA-NOVO NASELJE | 4zida.rs
13

PADINSKA SKELA-NOVO NASELJE

Centar, Palilula opština, Beograd

63.900 €

1.486 €/m²

43m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Radiofar | 4zida.rs
Radiofar | 4zida.rs
Radiofar | 4zida.rs
Radiofar | 4zida.rs
Radiofar | 4zida.rs
8
Logo agencije

Radiofar

Surčin opština, Beograd

49.598 €

1.908 €/m²

26m² | 1 soba | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
5
Logo agencije

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

99.000 €

3.000 €/m²

33m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Zabranska | 4zida.rs
Zabranska | 4zida.rs
Zabranska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Zabranska

Leštane, Grocka opština, Beograd

68.400 €

1.800 €/m²

38m² | 1 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Jovana Isailovića 38 | 4zida.rs
Jovana Isailovića 38 | 4zida.rs
Jovana Isailovića 38 | 4zida.rs
Jovana Isailovića 38 | 4zida.rs
Jovana Isailovića 38 | 4zida.rs
7

Jovana Isailovića 38

Kotež, Palilula opština, Beograd

35.000 €

2.500 €/m²

14m² | 1 soba | prizemlje/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Vojvođanska 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja U Vojvodjanskoj Novi Beograd

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Cena na upit

39m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Vojvođanska 20 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Novogradnja U Vojvodjanskoj Novi Beograd

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Cena na upit

37m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
6

Admirala Geprata

Centar, Savski Venac, Beograd

99.999 €

3.333 €/m²

30m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Glogonjski rit | 4zida.rs
Glogonjski rit | 4zida.rs
Glogonjski rit | 4zida.rs
Glogonjski rit | 4zida.rs
Glogonjski rit | 4zida.rs
7

Glogonjski rit

Padinska Skela, Palilula opština, Beograd

32.000 €

1.231 €/m²

26m² | 1 soba | prizemlje
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
5
Logo agencije

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

54.545 €

1.818 €/m²

30m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
7

Borča

Palilula opština, Beograd

42.000 €

1.680 €/m²

25m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Pavla Pavlovića | 4zida.rs
Pavla Pavlovića | 4zida.rs
Pavla Pavlovića | 4zida.rs
Pavla Pavlovića | 4zida.rs
Pavla Pavlovića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Pavla Pavlovića

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

100.000 €

2.941 €/m²

34m² | 1 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

49m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
6

Svetog Klimenta

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

75.000 €

2.500 €/m²

30m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
6

Batajnica

Zemun opština, Beograd

99.900 €

2.700 €/m²

37m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
20

Dimitrija Tucovića

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

100.000 €

4.348 €/m²

23m² | 1 soba | 1/8 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
6

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

40.000 €

1.053 €/m²

38m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Custendilska | 4zida.rs
Custendilska | 4zida.rs
Custendilska | 4zida.rs
Custendilska | 4zida.rs
Custendilska | 4zida.rs
10

Custendilska

Karaburma, Palilula opština, Beograd

75.000 €

1.786 €/m²

42m² | 1 soba | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 04.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
20

Ledine

Surčin opština, Beograd

99.000 €

3.000 €/m²

33m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
do 100.000 €
Jednosoban stan