Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Jednosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Jednosoban stan do 100.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

143 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Kotež

Palilula opština, Beograd

77.000 €

2.265 €/m²

34m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Doce Markovića | 4zida.rs
Doce Markovića | 4zida.rs
Doce Markovića | 4zida.rs
Doce Markovića | 4zida.rs
Doce Markovića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Doce Markovića

Leštane, Grocka opština, Beograd

39.999 €

1.481 €/m²

27m² | 1 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Lazarevački drum | 4zida.rs
Lazarevački drum | 4zida.rs
Lazarevački drum | 4zida.rs
Lazarevački drum | 4zida.rs
Lazarevački drum | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Lazarevački drum

Čukarička Padina, Čukarica opština, Beograd

95.000 €

3.065 €/m²

31m² | 1 soba | 3/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
7

Kralja Milutina

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

69.000 €

2.226 €/m²

31m² | 1 soba | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Novogradnja
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

39m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
PADINSKA SKELA-NOVO NASELJE | 4zida.rs
PADINSKA SKELA-NOVO NASELJE | 4zida.rs
PADINSKA SKELA-NOVO NASELJE | 4zida.rs
PADINSKA SKELA-NOVO NASELJE | 4zida.rs
PADINSKA SKELA-NOVO NASELJE | 4zida.rs
13

PADINSKA SKELA-NOVO NASELJE

Centar, Palilula opština, Beograd

63.900 €

1.486 €/m²

43m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Radiofar | 4zida.rs
Radiofar | 4zida.rs
Radiofar | 4zida.rs
Radiofar | 4zida.rs
Radiofar | 4zida.rs
8
Logo agencije

Radiofar

Surčin opština, Beograd

49.598 €

1.908 €/m²

26m² | 1 soba | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
5
Logo agencije

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

99.000 €

3.000 €/m²

33m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Srpskog Husarskog Puka 53 | 4zida.rs
Srpskog Husarskog Puka 53 | 4zida.rs
Srpskog Husarskog Puka 53 | 4zida.rs
Srpskog Husarskog Puka 53 | 4zida.rs
Srpskog Husarskog Puka 53 | 4zida.rs
Premijum
10

Srpskog Husarskog Puka 53

Padinska Skela, Palilula opština, Beograd

64.000 €

1.488 €/m²

43m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
6

Admirala Geprata

Centar, Savski Venac, Beograd

99.999 €

3.333 €/m²

30m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

71.417 €

2.123 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Franje Kluza | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

71.417 €

2.123 €/m²

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
7

Borča

Palilula opština, Beograd

42.000 €

1.680 €/m²

25m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
6

Svetog Klimenta

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

75.000 €

2.500 €/m²

30m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
6

Batajnica

Zemun opština, Beograd

99.900 €

2.700 €/m²

37m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
20

Dimitrija Tucovića

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

100.000 €

4.348 €/m²

23m² | 1 soba | 1/8 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
6

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

40.000 €

1.053 €/m²

38m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

98.901 €

2.673 €/m²

37m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

98.740 €

2.673 €/m²

36m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
20

Ledine

Surčin opština, Beograd

99.000 €

3.000 €/m²

33m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Centar

Zvezdara opština, Beograd

80.000 €

4.444 €/m²

18m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
Medaković 3 | 4zida.rs
10

Medaković 3

Voždovac opština, Beograd

67.830 €

2.339 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
4
Logo agencije

Gočka

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

58.000 €

2.522 €/m²

23m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
8
Logo agencije

Cara Dušana

Centar, Zemun opština, Beograd

98.990 €

3.193 €/m²

31m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Tavan
Ažurirano 30.04.2026.
Bahtijara Vagabzade 70 | 4zida.rs
Bahtijara Vagabzade 70 | 4zida.rs
Bahtijara Vagabzade 70 | 4zida.rs
Bahtijara Vagabzade 70 | 4zida.rs
4

Bahtijara Vagabzade 70

VMA, Savski Venac, Beograd

50.000 €

1.000 €/m²

50m² | 1 soba | prizemlje/1 sprat
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd