Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Jednoiposoban stan

Prodaja stanova Beograd, Jednoiposoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

629 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Slavonska | 4zida.rs
Slavonska | 4zida.rs
Slavonska | 4zida.rs
Slavonska | 4zida.rs
Slavonska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Slavonska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

136.000 €

4.000 €/m²

34m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Oficirska Kolonija 6 Deo | 4zida.rs
Premijum
18

Oficirska Kolonija 6 Deo

Batajnica, Zemun opština, Beograd

69.000 €

1.468 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
8

Čukarička Padina

Čukarica opština, Beograd

140.400 €

3.900 €/m²

36m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
Grge Andrijanovića 7. deo | 4zida.rs
10
Logo agencije

Grge Andrijanovića 7. deo

Krnjača, Palilula opština, Beograd

84.000 €

2.545 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Velje Miljkovića 14 | 4zida.rs
Novogradnja
3

Lux novogradnja Palilula - Stara Karaburma

Karaburma, Palilula opština, Beograd

135.394 €

3.800 €/m²

35m² | 1 soba | 1/4 sprata
Olge Alkalaj | 4zida.rs
Olge Alkalaj | 4zida.rs
Olge Alkalaj | 4zida.rs
Olge Alkalaj | 4zida.rs
Olge Alkalaj | 4zida.rs
12
Logo agencije

Olge Alkalaj

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

149.000 €

3.465 €/m²

43m² | 1.5 soba | 9/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Mate Miloševića

Padina, Zvezdara opština, Beograd

122.000 €

3.389 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
Milorada Dimitrijevića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Milorada Dimitrijevića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

147.000 €

4.200 €/m²

35m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vojvode Stepe Stepanovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

105.000 €

2.692 €/m²

39m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
10
Logo agencije

Smederevski put

Leštane, Grocka opština, Beograd

82.000 €

1.952 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Podmorničara Đorđa Mitrovića, novogradnja

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

106.641 €

2.091 €/m²

51m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.434 €

2.194 €/m²

64m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Milovana Vidakovića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.717 €/m²

46m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
11
Logo agencije

Rudi Čajaveca

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

61.000 €

2.652 €/m²

23m² | 1.5 soba | nisko prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 07.05.2026.
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
7

Radovana Simića Cige

Centar, Voždovac opština, Beograd

110.000 €

2.500 €/m²

44m² | 1.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Ivana Mičurina

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

3.529 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
Prote Milorada Pavlovića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Prote Milorada Pavlovića

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

82.000 €

2.485 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Delimično uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

138.504 €

2.400 €/m²

57m² | 2 sobe
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

122.808 €

2.400 €/m²

51m² | 2 sobe
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
8
Logo agencije

Miodraga Živanova

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

3.191 €/m²

47m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

139.900 €

4.996 €/m²

28m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Radmila Savićević | 4zida.rs
Radmila Savićević | 4zida.rs
Radmila Savićević | 4zida.rs
Radmila Savićević | 4zida.rs
Radmila Savićević | 4zida.rs
9
Logo agencije

Radmila Savićević

Karaburma, Palilula opština, Beograd

114.900 €

3.482 €/m²

33m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Ovčanski put | 4zida.rs
Ovčanski put | 4zida.rs
2
Logo agencije

Ovčanski put

Borča, Palilula opština, Beograd

96.054 €

2.135 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Tomasa Edisona | 4zida.rs
Tomasa Edisona | 4zida.rs
Tomasa Edisona | 4zida.rs
Tomasa Edisona | 4zida.rs
Tomasa Edisona | 4zida.rs
15
Logo agencije

Tomasa Edisona

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

84.900 €

2.021 €/m²

42m² | 1.5 soba
Agencija • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Banjica | 4zida.rs
1
Logo agencije

Banjica

Voždovac opština, Beograd

119.730 €

3.151 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?