Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

279 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
12
Logo agencije

Palmira Toljatija

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

95.000 €

2.794 €/m²

34m² | 1.5 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
Krnjača | 4zida.rs
Krnjača | 4zida.rs
Krnjača | 4zida.rs
Krnjača | 4zida.rs
Krnjača | 4zida.rs
12

Krnjača

Palilula opština, Beograd

56.000 €

1.600 €/m²

35m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
9
Logo agencije

Kolonija

Centar, Voždovac opština, Beograd

76.000 €

1.949 €/m²

39m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija
Ažurirano 02.05.2026.
Kombinatova | 4zida.rs
Kombinatova | 4zida.rs
Kombinatova | 4zida.rs
Kombinatova | 4zida.rs
Kombinatova | 4zida.rs
11

Kombinatova

Borča, Palilula opština, Beograd

71.000 €

1.775 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 02.05.2026.
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
11

Rudi Čajaveca

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

61.000 €

1.848 €/m²

33m² | 1.5 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
13
Logo agencije

Nićifora Ninkovića

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

70.000 €

2.000 €/m²

35m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Parking • 3D tura
Ažurirano 01.05.2026.
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
7
Logo agencije

Vojvođanska

Ledine, Surčin opština, Beograd

95.000 €

2.375 €/m²

40m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
Rudi Čajaveca | 4zida.rs
13
Logo agencije

Rudi Čajaveca

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

84.500 €

2.914 €/m²

29m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 01.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
Skadarlija | 4zida.rs
15
Logo agencije

Skadarlija

Stari Grad opština, Beograd

85.000 €

2.833 €/m²

30m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
6
Logo agencije

Vladana Desnice

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd

87.500 €

2.431 €/m²

36m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Petlovo Brdo | 4zida.rs
Petlovo Brdo | 4zida.rs
Petlovo Brdo | 4zida.rs
Petlovo Brdo | 4zida.rs
Petlovo Brdo | 4zida.rs
15

Petlovo Brdo

Rakovica opština, Beograd

75.000 €

2.206 €/m²

34m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11
Logo agencije

Centar

Rakovica opština, Beograd

72.000 €

2.483 €/m²

29m² | 1.5 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
Nemanjina | 4zida.rs
10

Nemanjina

Centar, Zemun opština, Beograd

96.000 €

2.909 €/m²

33m² | 1.5 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
9

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

92.500 €

1.850 €/m²

50m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
8

BRANKA MILJKOVICA

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

78.000 €

1.733 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
Palmira Toljatija | 4zida.rs
15
Logo agencije

Palmira Toljatija

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

92.000 €

2.706 €/m²

34m² | 1.5 soba | suteren
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

89.000 €

2.225 €/m²

40m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Mickijevićeva | 4zida.rs
Mickijevićeva | 4zida.rs
Mickijevićeva | 4zida.rs
Mickijevićeva | 4zida.rs
Mickijevićeva | 4zida.rs
10

Mickijevićeva

TC Stadion, Voždovac opština, Beograd

50.000 €

1.563 €/m²

32m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
5
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

95.400 €

2.650 €/m²

36m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
Kotež | 4zida.rs
6
Logo agencije

Kotež

Palilula opština, Beograd

81.532 €

2.204 €/m²

37m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
do 100.000 €
Jednoiposoban stan