Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Garsonjera

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

175 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Madridska | 4zida.rs
Madridska | 4zida.rs
Madridska | 4zida.rs
Madridska | 4zida.rs
Madridska | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Madridska

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

126.000 €

5.040 €/m²

25m² | 0.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Pašmanska | 4zida.rs
Pašmanska | 4zida.rs
Pašmanska | 4zida.rs
Pašmanska | 4zida.rs
Pašmanska | 4zida.rs
7

Pašmanska

Šumice, Voždovac opština, Beograd

125.000 €

4.630 €/m²

27m² | 0.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
8

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

107.000 €

4.280 €/m²

25m² | 0.5 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
8

Aleksandra Bugarskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

76.800 €

2.400 €/m²

32m² | 0.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Velje Miljkovića 14 | 4zida.rs
Novogradnja
3

Lux novogradnja Palilula - Stara Karaburma

Karaburma, Palilula opština, Beograd

135.394 €

3.800 €/m²

35m² | 1 soba | 1/4 sprata
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
3

Vinogradska

Stara Bežanija, Novi Beograd, Beograd

123.717 €

3.344 €/m²

37m² | 0.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
5
Logo agencije

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

107.000 €

4.280 €/m²

25m² | 0.5 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
5
Logo agencije

Autoput za Zagreb

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

44.400 €

1.850 €/m²

24m² | 0.5 soba | prizemlje
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 20.04.2026.
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
5
Logo agencije

Autoput za Zagreb

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

57.350 €

1.850 €/m²

31m² | 0.5 soba | prizemlje
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 20.04.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Autoput za Zagreb

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

44.400 €

1.850 €/m²

24m² | 0.5 soba | prizemlje
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 19.04.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Podmorničara Đorđa Mitrovića, novogradnja

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

106.641 €

2.091 €/m²

51m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.434 €

2.194 €/m²

64m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Autoput za Zagreb

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

51.800 €

1.850 €/m²

28m² | 0.5 soba | 1. sprat
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 19.04.2026.
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Autoput za Zagreb

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

51.800 €

1.850 €/m²

28m² | 0.5 soba | 2. sprat
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 19.04.2026.
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Autoput za Zagreb

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

51.800 €

1.850 €/m²

28m² | 0.5 soba | 3. sprat
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 19.04.2026.
▾Reklama▾
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Autoput za Zagreb

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

51.800 €

1.850 €/m²

28m² | 0.5 soba | 3. sprat
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 19.04.2026.
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
Mirijevski Bulevar | 4zida.rs
3

Mirijevski Bulevar

Karaburma, Palilula opština, Beograd

58.900 €

2.805 €/m²

21m² | 0.5 soba | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 19.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

138.504 €

2.400 €/m²

57m² | 2 sobe
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

122.808 €

2.400 €/m²

51m² | 2 sobe
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Autoput za Zagreb

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

72.150 €

1.850 €/m²

39m² | 0.5 soba | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 19.04.2026.
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Autoput za Zagreb

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

46.250 €

1.850 €/m²

25m² | 0.5 soba | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 19.04.2026.
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Autoput za Zagreb

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

49.950 €

1.850 €/m²

27m² | 0.5 soba | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 19.04.2026.
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
2
Logo agencije

Autoput za Zagreb

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

49.950 €

1.850 €/m²

27m² | 0.5 soba | 3. sprat
Agencija
Ažurirano 19.04.2026.
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
Autoput za Zagreb | 4zida.rs
7
Logo agencije

Autoput za Zagreb

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

49.950 €

1.850 €/m²

27m² | 0.5 soba | 1. sprat
Agencija
Ažurirano 18.04.2026.
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
10

Kanarevo Brdo

Rakovica opština, Beograd

53.000 €

2.304 €/m²

23m² | 0.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €
Garsonjera