Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Dvosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

774 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
7

Petra Banićevića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

103.868 €

2.308 €/m²

45m² | 2 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
8

Jajinci

Voždovac opština, Beograd

140.250 €

2.805 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
7
Logo agencije

Kneza Miloša

Palata Pravde, Savski Venac, Beograd

129.000 €

3.308 €/m²

39m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Leposave Vujošević | 4zida.rs
Leposave Vujošević | 4zida.rs
Leposave Vujošević | 4zida.rs
Leposave Vujošević | 4zida.rs
Leposave Vujošević | 4zida.rs
12
Logo agencije

Leposave Vujošević

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

120.000 €

2.553 €/m²

47m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
1

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

132.050 €

2.641 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
Marijane Gregoran | 4zida.rs
9
Logo agencije

Marijane Gregoran

Karaburma, Palilula opština, Beograd

125.000 €

2.500 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
11

Ledine

Novi Beograd, Beograd

102.000 €

2.000 €/m²

51m² | 2 sobe | nisko prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 02.05.2026.
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
Petra Lubarde | 4zida.rs
13

Petra Lubarde

Julino Brdo, Čukarica opština, Beograd

97.000 €

2.310 €/m²

42m² | 2 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 30.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
135 oglasa u ponudi
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

108.000 €

1.895 €/m²

57m² | 2 sobe | nisko prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
VELETINSKA | 4zida.rs
VELETINSKA | 4zida.rs
VELETINSKA | 4zida.rs
VELETINSKA | 4zida.rs
VELETINSKA | 4zida.rs
6

VELETINSKA

Kotež, Palilula opština, Beograd

56.000 €

1.697 €/m²

33m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija
Ažurirano 25.04.2026.
MARIJE GREGORAN | 4zida.rs
MARIJE GREGORAN | 4zida.rs
MARIJE GREGORAN | 4zida.rs
MARIJE GREGORAN | 4zida.rs
MARIJE GREGORAN | 4zida.rs
11

MARIJE GREGORAN

Karaburma, Palilula opština, Beograd

142.000 €

2.407 €/m²

59m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija
Ažurirano 22.04.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

126.900 €

2.700 €/m²

47m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

114.200 €

2.785 €/m²

41m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Ravničarska | 4zida.rs
Ravničarska | 4zida.rs
Ravničarska | 4zida.rs
Ravničarska | 4zida.rs
4

Ravničarska

Borča, Palilula opština, Beograd

70.000 €

875 €/m²

80m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Ravničarska | 4zida.rs
Ravničarska | 4zida.rs
Ravničarska | 4zida.rs
Ravničarska | 4zida.rs
4

Ravničarska

Borča, Palilula opština, Beograd

81.000 €

669 €/m²

121m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
10

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

2.667 €/m²

45m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 19.04.2026.
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

104.000 €

2.000 €/m²

52m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
8

Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

137.100 €

2.211 €/m²

62m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
Kaluđerica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Kaluđerica

Grocka opština, Beograd

98.000 €

2.000 €/m²

49m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Delimično uknjižen • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Višnjički venac | 4zida.rs
Višnjički venac | 4zida.rs
Višnjički venac | 4zida.rs
Višnjički venac | 4zida.rs
Višnjički venac | 4zida.rs
16

Višnjički venac

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

130.000 €

2.708 €/m²

48m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
29303132

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Beograd
do 150.000 €
Dvosoban stan