Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Dvosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

781 oglas

Saznaj više o kraju Beograd
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Patrisa Lumumbe

Karaburma, Palilula opština, Beograd

149.000 €

2.614 €/m²

57m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
1
Logo agencije

Ledine

Novi Beograd, Beograd

104.861 €

2.622 €/m²

40m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Ledine | 4zida.rs
1
Logo agencije

Ledine

Novi Beograd, Beograd

118.976 €

2.586 €/m²

46m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
6

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

101.150 €

2.529 €/m²

40m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

98.900 €

2.355 €/m²

42m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
15

Jovana Stojsavljevića

Galenika, Zemun opština, Beograd

109.900 €

2.748 €/m²

40m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

121.900 €

2.300 €/m²

53m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Dimitrija Paramendića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

2.400 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija
Ažurirano 02.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
135 oglasa u ponudi
Dr. Nike Miljanića | 4zida.rs
Dr. Nike Miljanića | 4zida.rs
Dr. Nike Miljanića | 4zida.rs
Dr. Nike Miljanića | 4zida.rs
Dr. Nike Miljanića | 4zida.rs
11

Dr. Nike Miljanića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

149.000 €

2.922 €/m²

51m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 01.05.2026.
Paje Jovanovića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Paje Jovanovića

Denkova Bašta, Zvezdara opština, Beograd

126.500 €

3.085 €/m²

41m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 01.05.2026.
Medaković | 4zida.rs
Medaković | 4zida.rs
2
Logo agencije

Medaković

Voždovac opština, Beograd

140.420 €

2.808 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 01.05.2026.
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
Ljubinke Bobić | 4zida.rs
8

Ljubinke Bobić

Bežanijska kosa 1, Novi Beograd, Beograd

80.000 €

1.860 €/m²

43m² | 2 sobe | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
14

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

139.000 €

2.482 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Namešteno • Podrum
Ažurirano 01.05.2026.
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Vojislava Ilića

Centar, Voždovac opština, Beograd

119.000 €

3.400 €/m²

35m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija
Ažurirano 07.05.2026.
Pavla Labata | 4zida.rs
Pavla Labata | 4zida.rs
Pavla Labata | 4zida.rs
Pavla Labata | 4zida.rs
Pavla Labata | 4zida.rs
17

Pavla Labata

Farmaceutski fakultet, Voždovac opština, Beograd

149.900 €

3.407 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
15

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

1.359 €/m²

103m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Petra Baničevića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Petra Baničevića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

96.350 €

2.350 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija
Ažurirano 29.04.2026.
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
Pariske komune | 4zida.rs
10

Pariske komune

Blok 2, Novi Beograd, Beograd

149.000 €

4.382 €/m²

34m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Maršala Tita

Višnjica, Palilula opština, Beograd

110.000 €

2.444 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
16
Logo agencije

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

139.000 €

2.482 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 29.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
17181920

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan