Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Dvosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

618 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
8
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

110.000 €

2.245 €/m²

49m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
3
Logo agencije

Karaburma

Palilula opština, Beograd

141.820 €

3.223 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Maksima Gorkog

Pravni fakultet - Vračar, Vračar, Beograd

138.000 €

3.730 €/m²

37m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
1

Cara Dušana

Centar, Zemun opština, Beograd

132.210 €

3.005 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija
Ažurirano 23.04.2026.
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
16

Ustanička

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

146.800 €

3.580 €/m²

41m² | 2 sobe | 4. sprat
Agencija • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Danice Jovanović | 4zida.rs
1

Danice Jovanović

Krnjača, Palilula opština, Beograd

90.000 €

2.093 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
10

Maksima Gorkog

Čubura, Vračar, Beograd

138.000 €

3.730 €/m²

37m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

3.205 €/m²

39m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
11
Logo agencije

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

139.000 €

2.356 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Ljubice Di Sorno | 4zida.rs
Ljubice Di Sorno | 4zida.rs
Ljubice Di Sorno | 4zida.rs
Ljubice Di Sorno | 4zida.rs
Ljubice Di Sorno | 4zida.rs
5
Logo agencije

Ljubice Di Sorno

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

115.000 €

2.212 €/m²

52m² | 2 sobe | prizemlje/7 spratova
Agencija
Ažurirano 23.04.2026.
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
Kolonija | 4zida.rs
16
Logo agencije

Kolonija

Banjica, Voždovac opština, Beograd

127.000 €

2.592 €/m²

49m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
10
Logo agencije

Ustanička

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

146.800 €

3.580 €/m²

41m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
Vladimira Pogacica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Vladimira Pogacica

Ledine, Novi Beograd, Beograd

125.000 €

2.660 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
4
Logo agencije

Sterijina

Ledine, Surčin opština, Beograd

89.700 €

2.243 €/m²

40m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
Patrisa Lumumbe | 4zida.rs
10
Logo agencije

Patrisa Lumumbe

Karaburma, Palilula opština, Beograd

149.000 €

3.104 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Ustanicka | 4zida.rs
Ustanicka | 4zida.rs
Ustanicka | 4zida.rs
Ustanicka | 4zida.rs
Ustanicka | 4zida.rs
6
Logo agencije

Ustanicka

Šumice, Voždovac opština, Beograd

149.600 €

3.649 €/m²

41m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
18
Logo agencije

Kneževačka

Centar, Rakovica opština, Beograd

150.000 €

3.333 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 21.04.2026.
Voždovačka crkva | 4zida.rs
Voždovačka crkva | 4zida.rs
Voždovačka crkva | 4zida.rs
Voždovačka crkva | 4zida.rs
Voždovačka crkva | 4zida.rs
6

Voždovačka crkva

Voždovac opština, Beograd

140.000 €

3.182 €/m²

44m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Julino Brdo | 4zida.rs
Julino Brdo | 4zida.rs
Julino Brdo | 4zida.rs
Julino Brdo | 4zida.rs
Julino Brdo | 4zida.rs
11

Julino Brdo

Čukarica opština, Beograd

118.000 €

2.744 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
Jajinci | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Jajinci

Voždovac opština, Beograd

127.500 €

2.550 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
6789

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan