Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Dvosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan do 100.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

90 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Vase Pelagića | 4zida.rs
Vase Pelagića | 4zida.rs
Vase Pelagića | 4zida.rs
Vase Pelagića | 4zida.rs
Vase Pelagića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Vase Pelagića

Senjak, Savski Venac, Beograd

100.000 €

3.030 €/m²

33m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 29.04.2026.
Petra Baničevića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Petra Baničevića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

96.350 €

2.350 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
5
Logo agencije

Borča

Palilula opština, Beograd

96.054 €

2.135 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

93.800 €

2.039 €/m²

46m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

94.990 €

2.300 €/m²

41m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Ljubomira Stojanovića | 4zida.rs
Ljubomira Stojanovića | 4zida.rs
Ljubomira Stojanovića | 4zida.rs
Ljubomira Stojanovića | 4zida.rs
Ljubomira Stojanovića | 4zida.rs
11

Ljubomira Stojanovića

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd

97.950 €

2.578 €/m²

38m² | 2 sobe | suteren/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
Vojvođanska | 4zida.rs
7
Logo agencije

Vojvođanska

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

93.500 €

2.174 €/m²

43m² | 2 sobe
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Svetozara Radojčića | 4zida.rs
Svetozara Radojčića | 4zida.rs
Svetozara Radojčića | 4zida.rs
Svetozara Radojčića | 4zida.rs
Svetozara Radojčića | 4zida.rs
13
Logo agencije

Svetozara Radojčića

Medaković, Voždovac opština, Beograd

95.000 €

2.021 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 26.04.2026.
Medakovićeva | 4zida.rs
Medakovićeva | 4zida.rs
Medakovićeva | 4zida.rs
Medakovićeva | 4zida.rs
Medakovićeva | 4zida.rs
12
Logo agencije

Medakovićeva

Medaković, Voždovac opština, Beograd

99.000 €

2.302 €/m²

43m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 26.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Popova bara nova 205. | 4zida.rs
Popova bara nova 205. | 4zida.rs
Popova bara nova 205. | 4zida.rs
Popova bara nova 205. | 4zida.rs
Popova bara nova 205. | 4zida.rs
7

Popova bara nova 205.

Borča, Palilula opština, Beograd

86.500 €

2.060 €/m²

42m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 26.04.2026.
Vojvođanska 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja U Vojvodjanskoj Novi Beograd

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Cena na upit

39m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Vojvođanska 20 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Novogradnja U Vojvodjanskoj Novi Beograd

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Cena na upit

37m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
19

Centar

Čukarica opština, Beograd

79.000 €

2.135 €/m²

37m² | 2 sobe
Agencija • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
Dragice Končar | 4zida.rs
Dragice Končar | 4zida.rs
Dragice Končar | 4zida.rs
Dragice Končar | 4zida.rs
Dragice Končar | 4zida.rs
10
Logo agencije

Dragice Končar

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

95.000 €

2.209 €/m²

43m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 25.04.2026.
Majora Zorana Radosavljevića | 4zida.rs
Logo agencije

Majora Zorana Radosavljevića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

86.000 €

2.150 €/m²

40m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
6

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

99.260 €

2.026 €/m²

49m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
5

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

92.880 €

2.019 €/m²

46m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

49m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
5

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

94.380 €

2.008 €/m²

47m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
6

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

88.520 €

2.012 €/m²

44m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Danice Jovanović | 4zida.rs
1

Danice Jovanović

Krnjača, Palilula opština, Beograd

90.000 €

2.093 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
Aleksinačkih rudara | 4zida.rs
4

Aleksinačkih rudara

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

92.000 €

2.244 €/m²

41m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
Partizanska | 4zida.rs
5

Partizanska

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

100.000 €

2.500 €/m²

40m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
4
Logo agencije

Smederevski put

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

92.150 €

2.094 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4
5
Beograd
do 50 m²
do 100.000 €
Dvosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan