Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Dvosoban stan

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan do 100.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

90 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Premijum
8

Slanački Put

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

98.823 €

2.103 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Puškinova

Ledine, Surčin opština, Beograd

95.000 €

2.317 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 02.05.2026.
▾Reklama▾
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Premijum
7

Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

77.000 €

2.200 €/m²

35m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 14.04.2026.
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Kralja Radoslava

Batajnica, Zemun opština, Beograd

94.500 €

2.700 €/m²

35m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Novogradnja
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

39m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Veletinska | 4zida.rs
Veletinska | 4zida.rs
Veletinska | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Veletinska

Kotež, Palilula opština, Beograd

81.532 €

2.204 €/m²

37m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

85.000 €

4.722 €/m²

18m² | 2 sobe | suteren/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
8
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

97.100 €

2.428 €/m²

40m² | 2 sobe
Agencija • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Milorada Ruvidića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Milorada Ruvidića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

100.000 €

2.632 €/m²

38m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
10
Logo agencije

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

86.000 €

2.000 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

71.417 €

2.123 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Franje Kluza | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

71.417 €

2.123 €/m²

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
7
Logo agencije

Savska

Palata Pravde, Savski Venac, Beograd

99.990 €

2.325 €/m²

43m² | 2 sobe | nisko prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Pera Ćetković | 4zida.rs
Pera Ćetković | 4zida.rs
Pera Ćetković | 4zida.rs
Pera Ćetković | 4zida.rs
Pera Ćetković | 4zida.rs
6

Pera Ćetković

Karaburma, Palilula opština, Beograd

75.000 €

2.419 €/m²

31m² | 2 sobe | suteren
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Put za Ovču | 4zida.rs
Put za Ovču | 4zida.rs
Put za Ovču | 4zida.rs
3

Put za Ovču

Borča, Palilula opština, Beograd

90.500 €

2.011 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Milutina Paunovića

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

97.000 €

2.205 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
Vladimira Rolovića | 4zida.rs
6

Vladimira Rolovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

93.000 €

2.067 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

98.901 €

2.673 €/m²

37m² | 1.5 soba | potkrovlje/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

98.740 €

2.673 €/m²

36m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
7

Surčinska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

92.820 €

2.063 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija
Ažurirano 07.05.2026.
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Dragoslava Srejovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

99.000 €

2.302 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Klisina nova 9. | 4zida.rs
Klisina nova 9. | 4zida.rs
Klisina nova 9. | 4zida.rs
Klisina nova 9. | 4zida.rs
Klisina nova 9. | 4zida.rs
16

Klisina nova 9.

Batajnica, Zemun opština, Beograd

85.600 €

2.378 €/m²

36m² | 2 sobe
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
Sterijina | 4zida.rs
4
Logo agencije

Sterijina

Ledine, Surčin opština, Beograd

99.500 €

2.211 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
Petra Banićevića | 4zida.rs
6

Petra Banićevića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

97.104 €

2.428 €/m²

40m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Veliki Mokri Lug | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Veliki Mokri Lug

Zvezdara opština, Beograd

95.151 €

2.321 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
do 100.000 €
Dvosoban stan
1
2
3
4
5

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan