Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.648 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Zaplanjska

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

135.000 €

3.750 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Čubura

Vračar, Beograd

138.000 €

3.730 €/m²

37m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
8

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

140.000 €

4.516 €/m²

31m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
Bore Stankovića | 4zida.rs
5

Bore Stankovića

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

110.000 €

2.292 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Velje Miljkovića 14 | 4zida.rs
Novogradnja
3

Lux novogradnja Palilula - Stara Karaburma

Karaburma, Palilula opština, Beograd

135.394 €

3.800 €/m²

35m² | 1 soba | 1/4 sprata
Edvarda Griga | 4zida.rs
Logo agencije

Edvarda Griga

Resnik, Rakovica opština, Beograd

135.000 €

1.534 €/m²

88m² | 5 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Devet Jugovića

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

128.208 €

2.419 €/m²

53m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
18
Logo agencije

Braće Jerković

Centar, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

3.000 €/m²

50m² | 2 sobe | 5/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 09.05.2026.
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
Devet Jugovića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Devet Jugovića

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

110.616 €

2.405 €/m²

46m² | 2.5 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
4
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

109.676 €

2.551 €/m²

43m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Podmorničara Đorđa Mitrovića, novogradnja

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

106.641 €

2.091 €/m²

51m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.434 €

2.194 €/m²

64m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

100.904 €

2.587 €/m²

39m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Miodraga Živanova

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

3.333 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

150.000 €

2.727 €/m²

55m² | 2 sobe | 5/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
7

Džordža Vašingtona

Bajlonijeva Pijaca, Stari Grad opština, Beograd

122.500 €

6.125 €/m²

20m² | 0.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
4
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

114.400 €

2.542 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

138.504 €

2.400 €/m²

57m² | 2 sobe
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

122.808 €

2.400 €/m²

51m² | 2 sobe
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
7
Logo agencije

Kneževačka

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

119.000 €

1.102 €/m²

108m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Ovča | 4zida.rs
1
Logo agencije

Ovča

Palilula opština, Beograd

93.600 €

2.035 €/m²

46m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
4
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

115.450 €

2.510 €/m²

46m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
12
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

150.000 €

2.727 €/m²

55m² | 2 sobe | 5/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Milutina Paunovića

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

145.000 €

2.014 €/m²

72m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Tošin bunar

Zemun opština, Beograd

1 €

0 €/m²

111m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Beograd
do 150.000 €