Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.649 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
10
Logo agencije

Ustanička

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

146.800 €

3.580 €/m²

41m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Batajnica | 4zida.rs
Batajnica | 4zida.rs
2

Batajnica

Zemun opština, Beograd

110.000 €

2.000 €/m²

55m² | 3 sobe | nisko prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
7
Logo agencije

Svetog Klimenta

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

75.000 €

2.500 €/m²

30m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
10

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

125.000 €

2.841 €/m²

44m² | 1 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Burgerovih | 4zida.rs
Burgerovih | 4zida.rs
Burgerovih | 4zida.rs
Burgerovih | 4zida.rs
Burgerovih | 4zida.rs
12

Burgerovih

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

117.000 €

2.017 €/m²

58m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
8
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

110.000 €

2.245 €/m²

49m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

83.928 €

2.468 €/m²

34m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
4
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

91.000 €

2.022 €/m²

45m² | 1 soba | suteren/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
7
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

120.000 €

2.000 €/m²

60m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
9

Skadarska

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

130.000 €

4.643 €/m²

28m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
14

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

120.000 €

2.553 €/m²

47m² | 1.5 soba | 8/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
3
Logo agencije

Karaburma

Palilula opština, Beograd

141.820 €

3.223 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Maksima Gorkog

Pravni fakultet - Vračar, Vračar, Beograd

138.000 €

3.730 €/m²

37m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
1

Cara Dušana

Centar, Zemun opština, Beograd

132.210 €

3.005 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija
Ažurirano 23.04.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
16

Bulevar kralja Aleksandra

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

3.289 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

91.740 €

3.058 €/m²

30m² | 1 soba | 4/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

102.150 €

3.004 €/m²

34m² | 1 soba | 4/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
16

Ustanička

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

146.800 €

3.580 €/m²

41m² | 2 sobe | 4. sprat
Agencija • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Danice Jovanović | 4zida.rs
1

Danice Jovanović

Krnjača, Palilula opština, Beograd

90.000 €

2.093 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
20

Darinke Radović

Železnik, Čukarica opština, Beograd

136.999 €

2.322 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
20212223

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan