Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.612 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
3

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

143.300 €

3.184 €/m²

45m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
3

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

107.100 €

3.245 €/m²

33m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
10

Dalmatinska

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

110.000 €

3.235 €/m²

34m² | 1.5 soba | suteren/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
3
Logo agencije

Ledine

Surčin opština, Beograd

127.200 €

2.400 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
3
Logo agencije

Ledine

Surčin opština, Beograd

110.400 €

2.400 €/m²

46m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
3
Logo agencije

Ledine

Surčin opština, Beograd

110.400 €

2.400 €/m²

46m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
3
Logo agencije

Ledine

Surčin opština, Beograd

120.000 €

2.400 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
5

Pavla Savica

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd

68.000 €

2.720 €/m²

25m² | 0.5 soba
Agencija
Ažurirano 04.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
Kosmajskog Odreda | 4zida.rs
10

Kosmajskog Odreda

Centar, Rakovica opština, Beograd

139.000 €

2.482 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
Cerska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Cerska

Pravni fakultet - Vračar, Vračar, Beograd

103.000 €

4.478 €/m²

23m² | 1 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Premijum
7

Slanački Put

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

130.347 €

2.102 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
Čukarička Padina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Čukarička Padina

Čukarica opština, Beograd

128.000 €

3.282 €/m²

39m² | 2 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Padinska Skela | 4zida.rs
Padinska Skela | 4zida.rs
Padinska Skela | 4zida.rs
Padinska Skela | 4zida.rs
Padinska Skela | 4zida.rs
14

Padinska Skela

Palilula opština, Beograd

69.000 €

986 €/m²

70m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
Lazarevac (mesto) | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Lazarevac (mesto)

Lazarevac opština, Beograd

122.000 €

1.162 €/m²

105m² | 3 sobe
Agencija • Delimično uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 03.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
7

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

98.400 €

2.400 €/m²

41m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Sestara Bukumirović | 4zida.rs
Sestara Bukumirović | 4zida.rs
Sestara Bukumirović | 4zida.rs
Sestara Bukumirović | 4zida.rs
Sestara Bukumirović | 4zida.rs
Premijum
10

Sestara Bukumirović

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

134.900 €

2.698 €/m²

50m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Video
Ažurirano 03.05.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Beogradska

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

78.000 €

1.950 €/m²

40m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Vinogradska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15

Vinogradska

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

141.000 €

2.274 €/m²

62m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
Južni Bulevar | 4zida.rs
12

Južni Bulevar

Vračar, Beograd

120.000 €

4.800 €/m²

25m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 03.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Centar

Zvezdara opština, Beograd

80.000 €

4.444 €/m²

18m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
12131415

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan