Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.897 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
4
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

109.676 €

2.551 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Prahovska 4A | 4zida.rs
Prahovska 4A | 4zida.rs
Prahovska 4A | 4zida.rs
Prahovska 4A | 4zida.rs
Prahovska 4A | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Prahovska 4A

Senjak, Savski Venac, Beograd

123.000 €

3.618 €/m²

34m² | 1.5 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Piva Karamatijevića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Piva Karamatijevića

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

2.917 €/m²

48m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Čelebićka | 4zida.rs
Čelebićka | 4zida.rs
Čelebićka | 4zida.rs
Čelebićka | 4zida.rs
Čelebićka | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Čelebićka

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

149.000 €

2.328 €/m²

64m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Velje Miljkovića 14 | 4zida.rs
Novogradnja
3

Lux novogradnja Palilula - Stara Karaburma

Karaburma, Palilula opština, Beograd

135.394 €

3.800 €/m²

35m² | 1 soba | 1/4 sprata
Jaše Prodanovića | 4zida.rs
Jaše Prodanovića | 4zida.rs
2

Jaše Prodanovića

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd

150.000 €

4.412 €/m²

34m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Stevana Sinđelića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

144.900 €

2.100 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Stara Bežanija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Stara Bežanija

Novi Beograd, Beograd

139.560 €

3.323 €/m²

42m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Đure Gajića | 4zida.rs
Đure Gajića | 4zida.rs
Đure Gajića | 4zida.rs
Đure Gajića | 4zida.rs
Đure Gajića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Đure Gajića

Zemun Polje, Zemun opština, Beograd

145.000 €

2.636 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Piva Karamatijevica | 4zida.rs
Piva Karamatijevica | 4zida.rs
Piva Karamatijevica | 4zida.rs
Piva Karamatijevica | 4zida.rs
Piva Karamatijevica | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Piva Karamatijevica

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

2.917 €/m²

48m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Podmorničara Đorđa Mitrovića, novogradnja

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

106.641 €

2.091 €/m²

51m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Novogradnja
3
Logo projekta

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.434 €

2.194 €/m²

64m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
Kralja Milutina | 4zida.rs
7

Kralja Milutina

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

69.000 €

2.226 €/m²

31m² | 1 soba | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
Vojvode Stepe Stepanovića | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vojvode Stepe Stepanovića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

130.200 €

2.100 €/m²

62m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Put za Ovču | 4zida.rs
Put za Ovču | 4zida.rs
Put za Ovču | 4zida.rs
3

Put za Ovču

Borča, Palilula opština, Beograd

90.500 €

2.011 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
5

Studentska

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

115.000 €

3.833 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

130.000 €

3.333 €/m²

39m² | 1.5 soba | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

138.504 €

2.400 €/m²

57m² | 2 sobe
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

122.808 €

2.400 €/m²

51m² | 2 sobe
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Gospodara Vučića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Gospodara Vučića

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

135.000 €

5.000 €/m²

27m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
Milutina Paunovića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Milutina Paunovića

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

97.000 €

2.205 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
11

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

148.000 €

4.000 €/m²

37m² | 2.5 sobe
Agencija • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

122.000 €

6.100 €/m²

20m² | 0.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
6

Vojvode Stepe

Voždovac opština, Beograd

134.750 €

2.750 €/m²

49m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
Studentska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Studentska

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

130.000 €

3.714 €/m²

35m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
3456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?