Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

214 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
25

Stevana Sinđelića

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

115.000 €

1.691 €/m²

68m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 09.05.2026.
Slavka Rodica | 4zida.rs
Slavka Rodica | 4zida.rs
Slavka Rodica | 4zida.rs
Slavka Rodica | 4zida.rs
Slavka Rodica | 4zida.rs
8
Logo agencije

Slavka Rodica

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

75.000 €

1.630 €/m²

46m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
Milana Toplice | 4zida.rs
15
Logo agencije

Milana Toplice

Borča, Palilula opština, Beograd

115.000 €

1.742 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Mokroluška | 4zida.rs
Mokroluška | 4zida.rs
Mokroluška | 4zida.rs
Mokroluška | 4zida.rs
Mokroluška | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Mokroluška

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

77.154 €

1.754 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

102.243 €

1.683 €/m²

60m² | 2.5 sobe
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

111.701 €

1.683 €/m²

66m² | 2.5 sobe
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
JOVANA BRANKOVICA | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

JOVANA BRANKOVICA

Batajnica, Zemun opština, Beograd

100.980 €

1.655 €/m²

61m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
Orahova | 4zida.rs
Orahova | 4zida.rs
Orahova | 4zida.rs
Orahova | 4zida.rs
Orahova | 4zida.rs
12

Orahova

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

80.000 €

1.702 €/m²

47m² | 2 sobe | nisko prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
3

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

95.750 €

1.651 €/m²

58m² | 2 sobe | potkrovlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
5

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

64.350 €

1.650 €/m²

39m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Ovča | 4zida.rs
1

Ovča

Palilula opština, Beograd

108.000 €

1.800 €/m²

60m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Gaje Jovanovića 26/28 | 4zida.rs
Novogradnja
44

Porodična oaza Bečmen

Bečmen, Surčin opština, Beograd

119.006 €

1.870 €/m²

63m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Gaje Jovanovića 26/28 | 4zida.rs
Novogradnja
44

Porodična oaza Bečmen

Bečmen, Surčin opština, Beograd

119.006 €

1.870 €/m²

63m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
6

Svetog Save

Obrenovac, Obrenovac opština, Beograd

72.160 €

1.760 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
Jovana Brankovića | 4zida.rs
6

Jovana Brankovića

Batajnica, Zemun opština, Beograd

103.240 €

1.639 €/m²

63m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
10
Logo agencije

Vrbnička

Centar, Rakovica opština, Beograd

75.000 €

1.667 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2

Boleč

Grocka opština, Beograd

88.400 €

1.700 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2

Boleč

Grocka opština, Beograd

81.600 €

1.700 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Zagrađe | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

145.800 €

1.800 €/m²

81m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Zagrađe | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Zvezdara, Mirijevo, Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

147.600 €

1.800 €/m²

82m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
Vrbnička | 4zida.rs
15

Vrbnička

Centar, Rakovica opština, Beograd

143.000 €

1.625 €/m²

88m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Teodora Češljara | 4zida.rs
Teodora Češljara | 4zida.rs
Teodora Češljara | 4zida.rs
Teodora Češljara | 4zida.rs
Teodora Češljara | 4zida.rs
7

Teodora Češljara

Kotež, Palilula opština, Beograd

45.000 €

1.607 €/m²

28m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
20

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

96.368 €

1.606 €/m²

60m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
Medakovićeva | 4zida.rs
Medakovićeva | 4zida.rs
Medakovićeva | 4zida.rs
Medakovićeva | 4zida.rs
Medakovićeva | 4zida.rs
17
Logo agencije

Medakovićeva

Medaković, Voždovac opština, Beograd

127.000 €

1.716 €/m²

74m² | 3.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Zabranska | 4zida.rs
Zabranska | 4zida.rs
Zabranska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Zabranska

Leštane, Grocka opština, Beograd

68.400 €

1.800 €/m²

38m² | 1 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Zabranska | 4zida.rs
Zabranska | 4zida.rs
Zabranska | 4zida.rs
Zabranska | 4zida.rs
Zabranska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5
Logo agencije

Zabranska

Leštane, Grocka opština, Beograd

82.800 €

1.800 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €