Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

211 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
2

Ledine

Novi Beograd, Beograd

108.000 €

1.800 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
MIRIJEVSKA | 4zida.rs
1

MIRIJEVSKA

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

145.000 €

1.611 €/m²

90m² | 3 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
MIRIJEVSKA | 4zida.rs
1

MIRIJEVSKA

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

124.500 €

1.705 €/m²

73m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Ovča | 4zida.rs
1

Ovča

Palilula opština, Beograd

108.000 €

1.800 €/m²

60m² | 3 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Leštane

Grocka opština, Beograd

90.000 €

1.667 €/m²

54m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
7

Borča

Palilula opština, Beograd

42.000 €

1.680 €/m²

25m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
8. marta | 4zida.rs
16
Logo agencije

8. marta

Boleč, Grocka opština, Beograd

87.000 €

1.776 €/m²

49m² | 2.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 05.05.2026.
Mirijevska | 4zida.rs
Mirijevska | 4zida.rs
Mirijevska | 4zida.rs
Mirijevska | 4zida.rs
Mirijevska | 4zida.rs
14

Mirijevska

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

139.000 €

1.616 €/m²

86m² | 3.5 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 30.04.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Mirijevska | 4zida.rs
Mirijevska | 4zida.rs
Mirijevska | 4zida.rs
Mirijevska | 4zida.rs
Mirijevska | 4zida.rs
14

Mirijevska

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

145.000 €

1.611 €/m²

90m² | 3.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

121.589 €

2.563 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

109.539 €

2.673 €/m²

40m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
BRANKA MILJKOVICA | 4zida.rs
8

BRANKA MILJKOVICA

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

78.000 €

1.733 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Crkvena | 4zida.rs
Crkvena | 4zida.rs
Crkvena | 4zida.rs
Crkvena | 4zida.rs
Crkvena | 4zida.rs
11

Crkvena

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd

84.500 €

1.724 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Sonje Marinković | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Sonje Marinković

Borča, Palilula opština, Beograd

45.000 €

1.800 €/m²

25m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
▾Reklama▾
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
8
Logo agencije

Crveno Barjače

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

119.900 €

1.738 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Crveno Barjače

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

133.000 €

1.727 €/m²

77m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vojvođanska 20 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Novogradnja U Vojvodjanskoj Novi Beograd

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Cena na upit

53m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Vojvođanska 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja U Vojvodjanskoj Novi Beograd

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Cena na upit

54m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
Sremčica | 4zida.rs
23

Sremčica

Čukarica opština, Beograd

105.000 €

1.667 €/m²

63m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Milovana Vidakovića

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd

50.000 €

1.786 €/m²

28m² | 0.5 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Sutjeska 8 | 4zida.rs
Sutjeska 8 | 4zida.rs
Sutjeska 8 | 4zida.rs
Sutjeska 8 | 4zida.rs
Sutjeska 8 | 4zida.rs
10

Sutjeska 8

Kotež, Palilula opština, Beograd

68.000 €

1.700 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Braće Rajt | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Braće Rajt

Borča, Palilula opština, Beograd

45.000 €

1.800 €/m²

25m² | 0.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
1
Logo agencije

Boleč

Grocka opština, Beograd

102.243 €

1.683 €/m²

60m² | 2.5 sobe
Investitor
Ažurirano 23.04.2026.
Boleč | 4zida.rs
1
Logo agencije

Boleč

Grocka opština, Beograd

111.701 €

1.683 €/m²

66m² | 2.5 sobe
Investitor
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 150.000 €