Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 100.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

733 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Leštane | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Leštane

Grocka opština, Beograd

67.106 €

1.814 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Teodora Mirijevskog | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Teodora Mirijevskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

89.910 €

2.430 €/m²

37m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Premijum
novogradnja
10
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

86.000 €

2.150 €/m²

40m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Premijum
8

Slanački Put

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

98.823 €

2.103 €/m²

47m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića 18 | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

MIRIJEVO HILL VIEW

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

94.990 €

2.300 €/m²

41m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Veletinska | 4zida.rs
Veletinska | 4zida.rs
Veletinska | 4zida.rs
Veletinska | 4zida.rs
Veletinska | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Veletinska

Kotež, Palilula opština, Beograd

59.000 €

1.788 €/m²

33m² | 1.5 soba
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Braće Rajt | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Braće Rajt

Borča, Palilula opština, Beograd

45.000 €

1.800 €/m²

25m² | 0.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Branka Radičevića

Borča, Palilula opština, Beograd

77.000 €

1.878 €/m²

41m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Puškinova | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Puškinova

Ledine, Surčin opština, Beograd

95.000 €

2.317 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 02.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
709 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
383 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
469 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Stevana Filipovića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Stevana Filipovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

75.000 €

2.027 €/m²

37m² | 1 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Vojvođanska 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja U Vojvodjanskoj Novi Beograd

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Cena na upit

39m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Vojvođanska 20 | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

Novogradnja U Vojvodjanskoj Novi Beograd

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

Cena na upit

37m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a | 4zida.rs
Premijum
7

Vitezova Karađorđeve Zvezde 84a

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

77.000 €

2.200 €/m²

35m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 14.04.2026.
Pekarska 1 | 4zida.rs
Pekarska 1 | 4zida.rs
Pekarska 1 | 4zida.rs
Pekarska 1 | 4zida.rs
Pekarska 1 | 4zida.rs
Top
13

Pekarska 1

Ledine, Novi Beograd, Beograd

100.000 €

2.703 €/m²

37m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Smederevski put

Leštane, Grocka opština, Beograd

77.400 €

1.800 €/m²

43m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Smederevski put

Leštane, Grocka opština, Beograd

64.800 €

1.800 €/m²

36m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Kralja Radoslava | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Kralja Radoslava

Batajnica, Zemun opština, Beograd

94.500 €

2.700 €/m²

35m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

42m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Obrenovac - Branislava Nušića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeni objekat - KNEŽEVI KONACI

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

Cena na upit

49m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

83.928 €

2.468 €/m²

34m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Veletinska | 4zida.rs
Veletinska | 4zida.rs
Veletinska | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Veletinska

Kotež, Palilula opština, Beograd

81.532 €

2.204 €/m²

37m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
J N A 54 | 4zida.rs
J N A 54 | 4zida.rs
J N A 54 | 4zida.rs
J N A 54 | 4zida.rs
J N A 54 | 4zida.rs
Top
14

J N A 54

Borča, Palilula opština, Beograd

85.000 €

1.735 €/m²

49m² | 2 sobe | prizemlje/6 spratova
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vitanovačka | 4zida.rs
Vitanovačka | 4zida.rs
Vitanovačka | 4zida.rs
Vitanovačka | 4zida.rs
Vitanovačka | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Vitanovačka

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd

89.500 €

4.262 €/m²

21m² | 0.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Crveno Barjače

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

69.000 €

1.971 €/m²

35m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Đorđa Stojkovića | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Đorđa Stojkovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

83.000 €

1.804 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4
5
6

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan