Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Do 100.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

479 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
10

Kanarevo Brdo

Rakovica opština, Beograd

53.000 €

2.304 €/m²

23m² | 0.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vladana Desnice

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

87.500 €

2.431 €/m²

36m² | 1.5 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 17.04.2026.
▾Reklama▾
Beračka | 4zida.rs
Beračka | 4zida.rs
Beračka | 4zida.rs
Beračka | 4zida.rs
Beračka | 4zida.rs
8
Logo agencije

Beračka

Ledine, Novi Beograd, Beograd

79.000 €

2.324 €/m²

34m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
6

Gavrila Principa

Savski Trg, Savski Venac, Beograd

98.000 €

3.769 €/m²

26m² | 1.5 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
8

Ranka Tajsića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

99.000 €

2.415 €/m²

41m² | 1.5 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 17.04.2026.
Nikole Altomanovića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Nikole Altomanovića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

92.400 €

2.200 €/m²

42m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 17.04.2026.
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
12

Luke Ćelovića Trebinjca

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

27.000 €

2.077 €/m²

13m² | 4 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
10

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

96.000 €

2.909 €/m²

33m² | 1 soba | 1/4 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
765 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
135 oglasa u ponudi
Spasenovićeva | 4zida.rs
Spasenovićeva | 4zida.rs
Spasenovićeva | 4zida.rs
Spasenovićeva | 4zida.rs
Spasenovićeva | 4zida.rs
6
Logo agencije

Spasenovićeva

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

52.000 €

2.600 €/m²

20m² | 0.5 soba | 5/5 spratova
Agencija
Ažurirano 17.04.2026.
Bobana Tomovića | 4zida.rs
Bobana Tomovića | 4zida.rs
Bobana Tomovića | 4zida.rs
Bobana Tomovića | 4zida.rs
Bobana Tomovića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Bobana Tomovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

99.000 €

3.414 €/m²

29m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 16.04.2026.
Teodora Češljara | 4zida.rs
Teodora Češljara | 4zida.rs
Teodora Češljara | 4zida.rs
Teodora Češljara | 4zida.rs
Teodora Češljara | 4zida.rs
7

Teodora Češljara

Kotež, Palilula opština, Beograd

42.000 €

2.000 €/m²

21m² | 0.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Kijevska | 4zida.rs
Kijevska | 4zida.rs
Kijevska | 4zida.rs
Kijevska | 4zida.rs
Kijevska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Kijevska

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

93.000 €

2.818 €/m²

33m² | 1 soba | 5/6 spratova
Agencija
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
20

Dr Ivana Ribara

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

85.000 €

4.250 €/m²

20m² | 0.5 soba | suteren/8 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Sunčana Padina | 4zida.rs
Sunčana Padina | 4zida.rs
Sunčana Padina | 4zida.rs
Sunčana Padina | 4zida.rs
Sunčana Padina | 4zida.rs
5
Logo agencije

Sunčana Padina

Čukarica opština, Beograd

100.000 €

4.167 €/m²

24m² | 0.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija
Ažurirano 28.04.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
6

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

88.800 €

2.018 €/m²

44m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
6

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

84.000 €

2.000 €/m²

42m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
1. maja (Borča) | 4zida.rs
1. maja (Borča) | 4zida.rs
1. maja (Borča) | 4zida.rs
1. maja (Borča) | 4zida.rs
1. maja (Borča) | 4zida.rs
12

1. maja (Borča)

Borča, Palilula opština, Beograd

62.000 €

2.214 €/m²

28m² | 0.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
21

Ledine

Novi Beograd, Beograd

99.000 €

3.000 €/m²

33m² | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.04.2026.
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
7
Logo agencije

Humski Put

Centar, Rakovica opština, Beograd

60.000 €

2.000 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija
Ažurirano 16.04.2026.
Đuje i Dragoljuba | 4zida.rs
Đuje i Dragoljuba | 4zida.rs
Đuje i Dragoljuba | 4zida.rs
Đuje i Dragoljuba | 4zida.rs
Đuje i Dragoljuba | 4zida.rs
11
Logo agencije

Đuje i Dragoljuba

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

90.000 €

2.571 €/m²

35m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Podrum • Parking
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
18192021

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Beograd
do 50 m²
do 100.000 €