Garsonjera na prodaju, Karađorđeva, 171.888€, 34m²

171.888 €
5.056 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1850
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
DIREKTNA PRODAJA – STUDIO SA DVORIŠTEM U BW PRIMA – BEZ PROVIZIJE
🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner projekta Belgrade Waterfront
🔹 Broj u registru posrednika: 1850
🔥 NAJPOVOLJNIJI STAN U PONUDI – SA PRIVATNIM DVORIŠTEM
U ponudi je izuzetno redak i tražen tip nekretnine – studio sa pripadajućim dvorištem u jednoj od najmirnijih i najtraženijih zgrada u Beogradu na vodi.
💰 IZDVOJENA PONUDA
PRIZEMLJE – STUDIO SA DVORIŠTEM
📐 34.10 m² + pripadajuće dvorište
💰 171.888 € (sa PDV-om)
✔ Idealno za život (osećaj kuće u centru grada)
✔ Odlična investicija za izdavanje
✔ Retkost u ponudi – skoro da ne postoji u ovoj zgradi
podzemna garaža
idealna za porodičan život i dugoročno ulaganje
📍 LOKACIJA
U okviru Belgrade Waterfront kompleksa, u blizini:
Savskog parka
promenade uz reku
tržnog centra Galerija
restorana i svih gradskih sadržaja
📊 DODATNO – KOMPLETNA PONUDA
U ponudi imamo i sve ostale stanove u zgradi BW Prima: