Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd centar

Prodaja stanova Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

180 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd centar
Bulevar Vojvode Bojovića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Bojovića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Bojovića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Bojovića | 4zida.rs
Bulevar Vojvode Bojovića | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Bulevar Vojvode Bojovića

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

273.000 €

7.000 €/m²

39m² | 1.5 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Kralja Petra

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

360.000 €

4.235 €/m²

85m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Premijum
17

Palmotićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

451.000 €

4.100 €/m²

110m² | 5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Svetogorska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

440.000 €

3.411 €/m²

129m² | 5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Jelene Ćetković

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

285.000 €

4.914 €/m²

58m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

130.000 €

3.333 €/m²

39m² | 1.5 soba | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Vlajkovićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

350.000 €

3.070 €/m²

114m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Braće Jugovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Braće Jugovića

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

480.000 €

5.000 €/m²

96m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Majke Jevrosime | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Majke Jevrosime

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

67.000 €

4.188 €/m²

16m² | 0.5 soba | nisko prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Palmotićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

120.000 €

3.529 €/m²

34m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Bulevar despota Stefana | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Bulevar despota Stefana

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

250.000 €

4.630 €/m²

54m² | 3 sobe | 5/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Stanoja Glavaša

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

419.000 €

4.068 €/m²

103m² | 3.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Kondina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

299.000 €

4.983 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 29.04.2026.
Jelene Cetkovic | 4zida.rs
Jelene Cetkovic | 4zida.rs
Jelene Cetkovic | 4zida.rs
Jelene Cetkovic | 4zida.rs
Jelene Cetkovic | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Jelene Cetkovic

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

285.000 €

4.914 €/m²

58m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Top
6

Čika-Ljubina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

249.000 €

7.545 €/m²

33m² | 1 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Jelene Ćetković | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Jelene Ćetković

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

290.000 €

5.273 €/m²

55m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Palmotićeva | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Palmotićeva

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

465.000 €

4.227 €/m²

110m² | 5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Delimično uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 08.05.2026.
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Milutina Bojića

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

265.000 €

3.630 €/m²

73m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 05.05.2026.
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Kondina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

300.000 €

5.000 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
20
Logo agencije

Vojvode Dobrnjca

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

362.000 €

3.657 €/m²

99m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Stanovi Beograd centar — nekretnine Stari Grad opština | ...

Kupovina i iznajmljivanje stanova u Beograd centar, opština Stari Grad opština. Pronađi pravu nekretninu na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju

prodaja stanova Beograd centar - Beograd

42 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd centar - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd centar

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd centar - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd centar. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4362 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Po tipu nekretnine — Beograd centar - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
centar