Sedmosoban stan na prodaju, Kneza Mihaila, 720.000€, 159m²

720.000 €
4.528 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Opremljenost: Prazno - kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 167
- 1 lift
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 1929.
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stari grad, centar - Kneza Mihaila
7.0, 159m2, 4/4, CG, lift, telefon
U pešačkoj zoni, u ulici Kneza Mihaila, u zgradi sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, nalazi se ovaj prostran sedmosoban stan. Dvostrano je orijentisan, svetao i sunčan, a renoviran je pre desetak godina.
Prostorije: centralni salon, kuhinja, šest soba i dva kupatila.
Lokacija i pozicija stana ga čine pogodnim kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor ili najam.
Uknjižen na 159m2, mereno ima 176m2.
Agencijska provizija 2%
Agent Verica Ilić: 063... (prikaži broj telefona) (licenca br. 1780)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Vojvode Vuka4 min
- Univerzitetski park5 min
- Terazijska terasa6 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik knezu Mihailu Obrenoviću3 min
- Narodno pozorište Beograd3 min
- Kapetan Mišino zdanje4 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Skadarlija)4 min
- Srednja škola (Srednja škola za ekonomiju, pravo i administraciju EPA)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Majski cvet)3 min
- Fakultet (Univerzitet u Beogradu Filozofski fakultet)3 min

- Bolnica (Gradski zavod za plućne bolesti i tuberkulozu)7 min
- Klinika (Poliklinika Endo Top)4 min