Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
Dvosoban stan

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

7.695 oglasa

Nade Tomić 25A | 4zida.rs
Nade Tomić 25A | 4zida.rs
Nade Tomić 25A | 4zida.rs
Nade Tomić 25A | 4zida.rs
Nade Tomić 25A | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
5

Nade Tomić 25A

Medijana, Gradske lokacije, Niš

127.500 €

2.452 €/m²

52m² | 2 sobe | 5/8 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Solunska | 4zida.rs
Solunska | 4zida.rs
Solunska | 4zida.rs
Solunska | 4zida.rs
Solunska | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Solunska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

156.900 €

2.659 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Novogradska

Kalvarija, Zemun opština, Beograd

153.000 €

2.732 €/m²

56m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Svetosavska | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Svetosavska

Gradske lokacije, Stara Pazova

90.816 €

1.593 €/m²

57m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Surčinska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

125.944 €

2.624 €/m²

48m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Darinke Radović

Novi Železnik, Čukarica opština, Beograd

137.000 €

2.322 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Bačka | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Bačka

Meandri, Zemun opština, Beograd

195.000 €

2.868 €/m²

68m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

187.110 €

4.253 €/m²

44m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Gandijeva

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

193.000 €

3.328 €/m²

58m² | 2 sobe | 7/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Novo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Novo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

2.911 €/m²

46m² | 2 sobe | 5/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Jovana Dučića | 4zida.rs
Jovana Dučića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
2

Jovana Dučića

Palilula, Gradske lokacije, Niš

85.000 €

2.073 €/m²

41m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Investitor • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Beogradska

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

78.000 €

1.950 €/m²

40m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Mileševska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

137.000 €

3.513 €/m²

39m² | 2 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

180.000 €

3.462 €/m²

52m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Severni Telep | 4zida.rs
Severni Telep | 4zida.rs
Severni Telep | 4zida.rs
Severni Telep | 4zida.rs
Severni Telep | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Severni Telep

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

133.760 €

2.730 €/m²

49m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
23
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

97.850 €

2.276 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Kursulina | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Kursulina

Kalenić, Vračar, Beograd

235.000 €

4.434 €/m²

53m² | 2 sobe | 1/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Nikolaja Kravcova | 4zida.rs
Premijum
16

Nikolaja Kravcova

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

499.000 €

8.317 €/m²

60m² | 2 sobe | 29/42 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 16.05.2026.
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

125.000 €

2.841 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾