Jednoiposoban stan na prodaju, Đure Jakšića, 68.700€, 42m²

68.700 €
1.636 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Podno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1168
- 1 parking mesto
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Optimist nekretnine vam nude kvalitetnu novogradnju sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, u mirnom delu Bečmena (ulaz), nedaleko od autoputa Miloš Veliki, što je čini dobro povezanom sa svim delovima grada.
Stan se sastoji od: hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila, spavaće sobe i terase.
Ugrađeno: podno grejanje, inverter klima, keramika vrhunskog kvaliteta, pvc stolarija, video nadzor...
Uz stan pripadajuće parking mesto-besplatno.
U ponudi stan prizemlje 39,45m2 -1.5 cena 65.400,00 eura
Stan prvi sprat 42m2 -1.5 cena 68.700,00 eura
Stan prvi sprat 49,27m2 -2.5 cena 80.400,00 eura
Cena je iskazana bez PDV-a. Mogućnost povraćaja PDV-a kupcu prvog stana.
Rok useljenja 6/2026 godine.
Za svaku preporuku!
Hvala što ste odvojili vreme za naš ogas!
Agencijska provizija 2%
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Rade Jotić18 min
- Dečije igralište28 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik palim borcima5 min
- Janićeva kafana16 min
- Janićevi dućani16 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Dušan Vukasović Diogen)5 min
- Srednja škola (Tehnička škola Obrenovac)20 min