Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvoiposoban stan na prodaju, Batajnica, 100.000€, 50m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Zemun opština
  5. Batajnica
  6. Dvoiposoban stan

Dvoiposoban stan na prodaju, Batajnica, 100.000€, 50m²

Beograd, Zemun opština, Batajnica
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-114Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 405 €

100.000 €

2.000 € / m2

50 m²
2,5 sobe
2/3 sprata
O stanu
  • Podno grejanje
  • Novo
  • Prostorije: kupatilo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1712
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • Godina izgradnje: 2024.
  • Zgrada poseduje: lođa

Opis oglasa

Na prodaju funkcionalan dvosoban stambeno - poslovni atelje u samom centru Batajnice, na odličnoj lokaciji kod crkve i Doma zdravlja. U neposrednoj blizini nalaze se škola, banke, prodavnice i svi sadržaji neophodni za udoban porodični život.

Atelje je površine 50,29 m² i odlično je organizovan: Ulaz – 3,89 m², Dnevna soba sa kuhinjom – 26,15 m², Deganžman – 2,39 m², Spavaća soba – 10,08 m², Kupatilo – 4,28 m², Lođa – 3,50 m²

Zgrada će posedovati Smart sistem video nadzora, dok će stanovi biti opremljeni kvalitetnom PVC stolarijom u antracit boji. Kupci će imati mogućnost izbora podova i završnih materijala prema sopstvenim željama. Enterijer će biti urađen po modernim standardima, sa akcentom na funkcionalnost i kvalitet.

Kupovina isključivo za keš kupce. Nekretnina za svaku preporuku!

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Nikoli Tesli
    23 min
  • Ičkova kuća
    34 min
  • Livnica Pantelić
    35 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Boško Palkovljević Pinki)
    7 min
  • Srednja škola (Gimnazija Branko Radičević)
    26 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Petar Pan)
    7 min
  • Fakultet (SMATSA školski centar)
    22 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Klinika za lečenje bolesti zavisnosti MedTim)
    16 min
  • Klinika (Poliklinika Holimed)
    6 min
  • Teretana (Teretana B Gym)
    6 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Aman market)
    10 min
  • Restoran (Restoran Tara)
    22 min
  • Kafana (Pivnica Kod kuma)
    38 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    11 min
  • Autobuska stanica (Batajnica /Šangajska/)
    4 min
Ostale ustanove
  • Banka (OTP banka)
    6 min
  • Pošta (Pošta Beograd 108)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bedem nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
2 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
610,55 mesečno (ukupno 7.326,65)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bedem nekretnineCall Centar
Call Centar avatar
2 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvoiposoban stan za prodaju, Batajnica, 50 m2, na 2. spratu. Stanje - Novo, Podno, ima lođu, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Batajnica

2.000 € / m2
Beograd, Zemun opština, Batajnica | 4zida.rs | 4zida.rs
1.707 € / m2
1.993 € / m2
2.279 € / m2

Oglasi ove agencije

Zaovine, Tara | 4zida.rs
121.080 €

Zaovine

Zaovine, Tara

građevinsko zemljište • 40.36 a

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik | 4zida.rs
85.000 €
2.125 €/m²

Centar

Centar, Gradske lokacije, Kopaonik

dvoiposoban stan • 40 m²

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
118.080 €
1.640 €/m²

Stari Banovci

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

jednoiposoban stan • 72 m²

Agencija

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
95.000 €

Nova Pazova

Nova Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

građevinsko zemljište • 9.08 a • uknjiženo

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
111.000 €
1.500 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

trosoban stan • 74 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
105.392 €
1.621 €/m²

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvoiposoban stan • 65 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
94.793 €
1.394 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

trosoban stan • 68 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
94.779 €
1.394 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

trosoban stan • 68 m²

Agencija

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica | 4zida.rs
111.634 €
2.427 €/m²

Centar 1

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

dvosoban stan • 46 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
76.618 €
1.473 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvosoban stan • 52 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
86.040 €
1.509 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvosoban stan • 57 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
81.405 €
1.508 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvosoban stan • 54 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
95.730 €
1.520 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvoiposoban stan • 63 m²

Agencija

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
110.600 €
1.418 €/m²

Stara Pazova

Stara Pazova, Okolne lokacije, Stara Pazova

trosoban stan • 78 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
123.675 €
1.718 €/m²

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvosoban stan • 72 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
100.692 €
1.831 €/m²

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

jednosoban stan • 55 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
95.058 €
1.828 €/m²

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

jednosoban stan • 52 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
86.562 €
1.803 €/m²

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

jednosoban stan • 48 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
75.400 €
1.300 €/m²

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvosoban stan • 58 m²

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
87.025 €
1.612 €/m²

Novi Banovci

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

dvosoban stan • 54 m²

Agencija

Kompletna ponuda